تگ و دنیای اسرار آمیز آن

تگ (tag) یا برچسب، گزینه ایی است که اگر می‌خواهید مقالات وبلاگ، نشریات، فیلم ها، تصاویر، پادکست ها، اینفوگرافیک ها یا صرفاً متن وب سایت شما، پیدا شود، باید از آن ها استفاده کنید. مشکل اصلی این است که تعداد زیادی از این موضوعات تقریبا مشابه، هر روزه در سایت شما منتشر می شود. در نتیجه پیدا کردن مطالب شما به طور فزاینده ای سخت می شود.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی، عبارات، برچسب ها و هشتگ های مناسب، هنگام شروع پروژه بسیار ضروری است. با این حال، بسیاری از سئو کاران هنوز اهمیت تحقیق در مورد برچسب ها و هشتگ ها را نادیده می گیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا ریز و درشت اصول مربوط به تگ را متوجه شوید.

تگ (tag) چیست و چگونه کار می کند

هنگام ایجاد یک وب سایت بزرگ، لازم است که به ساختار محتوا، محصولات یا خدامت آن نظم دهید. اصولا وب سایت ها دارای یک منو هستند. اما هرگز به شما اجازه نمی دهند مانند tag ها، مطالب را از زوایای مختلف ببینید. بازدیدکنندگان می توانند یک ابر برچسب (meta tag) را ببینند و محتوای مورد نظر خود را مشخص کنند. برچسب ها (tag ها) کلمات یا عباراتی هستند که محتوای سایت شما را بدون توجه به فرمت آن توصیف می کنند. این برچسب ها را می توان به متن، مقاله، فیلم، محصولات یا عکس اضافه کرد. توصیه می کنیم همیشه برای هر مورد از صفحات خود، بیش از یک tag استفاده کنید.

به طور خلاصه، tag ها وسیله ای برای تعریف و تمایز داده ها هستند. وقتی تمام طراحی گرافیکی فانتزی سایت را از بین می‌بریم، گوگل از نشانه‌گذاری اولیه شروع به جست‌وجو می‌کند که سرفصل‌ها را بزرگ، پاراگراف‌ها را کوچک و… را برای هر نوع قالب‌ بندی نشان می‌دهد. این ترفند ساده باعث می شود که موتورهای جستجو بتوانند معنی هر برچسب را بفهمند و در عین حال یافتن آنچه را که به دنبال آن هستند در یک صفحه برای انسان آسان کنند. برچسب ها یک وضعیت برد-برد است.

متا تگ چیست؟

با گذشت زمان، برچسب های خاصی برای ارائه داده های اضافی برای سایر برنامه ها معرفی شده اند. مانند متنی که در صفحه نمایش داده نمی شود، اما در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می‌شود. به این تگ ها، متا تگ می‌گویند. برخی از متا تگ ها به دلیل سوء استفاده از دنیای سئو حذف شده‌اند. در حالی که برخی از آنها هنوز هم می توانند گاه به گاه مفید باشند. می توانید با خیال راحت آنها را تا جایی که به سئوی خالص مربوط می شود نادیده بگیرید.

برچسب‌هایی که به درستی انتخاب شده اند، (بر اساس کلید واژه‌ ها یا عبارات کلیدی) کمیت و کیفیت بازدید کنندگان وب‌سایت شما را افزایش می‌دهد. در نتیجه به شما بازگشت بیشتری در تلاش‌ های بازاریابی محتوای تان می‌دهد.

ساخت سایت

وقتی می‌خواهید محتوای قدیمی را مجدداً بازاریابی کنید، تگ ها بسیار مفید می‌شوند. من به حداکثر استفاده از محتوایی که تولید می کنید معتقدم. تصور کنید ساعت ها و ساعت ها را صرف یک پست وبلاگ می کنید. سپس در سکوت منتشر می شود!!! یا بعد از یک دوره هیجان انگیز، بلا استفاده می‌مانند. این پست ها باید در وبلاگ، گرد و غبار اینترنت را تا ابد جمع می‌کنند؟

کلمات کلیدی شما پایه ای برای تحقیقات tag های شما هستند. هنگام تحقیق برای کلمات کلیدی و تگ ها، محدودیت هایی وجود دارد. کلمات کلیدی نسبت به tag ها انعطاف بسیار کمتری دارند.

نکته کلیدی: تصور نکنید که کلماتی را که مردم استفاده می کنند حدس بزنید. ابتدا مدرک خود را دریافت کنید ممکن است کاملا در اشتباه باشید.

سئو سایت

تگ های وردپرس

برچسب های وبلاگ شاید کمترین تحقیق را داشته باشند. tag های وردپرس آنجا نیستند که بدون فکر روی آنها سیلی بزنیم. چه کسی می داند که آنها چقدر ممکن است در آینده به Google مرتبط شوند؟ تگ های وردپرس قرار است به خواننده در پیمایش سایت شما کمک کنند. اگر همه چیز را با “ورزش” برچسب گذاری کنید، آنها را به هیچ کجا ارزشی منتقل نمی‌کنند. با توجه به اینکه اکنون 18.9 درصد از وب سایت ها در وردپرس اجرا می شوند، افزودن tag ها باید به درستی انجام شود.

پیدا کردن کلمات مناسب برای تگ ها

روند تحقیق در مورد کلمات کلیدی و تگ ها چندان متفاوت نیست. شما باید شرایطی را که مردم برای پیدا کردن خدمات و محصولات استفاده می‌کنند، بیابید. یعنی باید دریابید که آنها به چه چیزی فکر می‌کنند و از چه کلماتی برای رسیدن به محصول استفاده می‌کنند. مثل ساختن خانه به آن فکر کنید! اول، یک پایه قوی. آجر و ملات هم، کلید واژه‌ های اصلی و عبارات کلیدی برای سایت شما هستند. دوم، تخته کف، کاغذ دیواری، کاشی و فرش: کلمات کلیدی لانگ تیل که با کلمات کلیدی اصلی و موضوعات دیگر همپوشانی دارند. این موارد می توانند تغییر کنند، اما نه به طور منظم! سوم، دکور. اینها تگ های لحظه ای یا پرطرفدار شما هستند. پیوست های کوتاه مدت که با تغییر مد، نیازها و خواسته ها می آیند و می روند.

بهترین ابزار تحقیق برای برچسب ها و هشتگ ها

یک کپی کربنی از جستجوی Google Adwordsمی‌توانید بررسی کنید که عبارت مورد نظر شما، به چه اندازه جست‌و‌جو می‌شود. هیچ فایده ای برای ایجاد عنوانی که هیچ کس آن را جستجو نمی کند، وجود ندارد.
TrendsMapبا این سایت هشتگ های محبوب را در منطقه خود پیدا کنید. در هر نقطه از جهان بزرگ نمایی کنید تا ببینید هشتگ های محبوب آن منطقه چیست. این ابزار محدود به شهرهای کوچک و بزرگ است.
Airtightinteractiveبرای جستجوهای تگ فلیکر و همبستگی کلمات استفاده می‌شود. ساده، زیبا و کلمات متداول را نشان می دهد.
ابزار های مناسب برای جست و جوی تگ (tag)

چگونه برچسب بنویسیم؟ اصول نوشتن برچسب مناسب برای سایت

 • حروف بزرگ در جستجوها مهم نیست (اما خوانایی را بهبود می بخشد)
 • کلمات جمع و مفرد
  در برچسب ها مهم هستند.
 • با “-” در تگ ها خود را خسته نکنید.
 • غلط املایی برای tag ها، همه چیز را تغییر می دهد. (مثلاً “استارت آپ” = در مورد شرکت های نوپا؛ “نقطه شروع” = جرقه ایی برای شروع کار)
 • تغییرات در دستور زبان نتایج متفاوتی را به همراه دارد. مثل کلمه شیر که در مکان های مختلف، معانی متفاوت ارائه می‌دهد.
 • فاصله ها را می توان در تگ های کلید واژه استفاده کرد. اما در هشتگ ها نه!
 • بدون کاراکتر یا اعداد خاص تگ را بنویسید (همچنین باید حواستان باشد، با اعداد شروع نکنید).

قانون سرانگشتی: 1 تا 3 تگ برای همه پلتفرم ها بهترین است.

سئو سایت

آموزش گام به گام برای نوشتن برچسب (tag)

برای نوشتن تگ مورد نظر در سایت خود باید قدم به قدم با جست و جو کامل پیش بروید. در ادامه با ما همراه باشید تا به اصول نوشتن برچسب مناسب برای سایت مسلط شوید.

1: ارزش های اصلی کار شما چیست؟

از خود بپرسید که چه کاری انجام می دهید و چه چیزی بیشتر به خدمات شما مربوط می شود. به کاربران و مخاطبان خود فکر کنید. همچنین، اگر برای بهینه سازی محتوا خود، جستجوی کلمات کلیدی SEO را انجام داده باشید، احتمالاً ایده خوبی از کلماتی که باید استفاده کنید خواهید داشت.

2: پلتفرم های شما چیست؟

کاربران از کجا در مورد شما یاد می گیرند، با شما ارتباط برقرار می کنند و اخبار مربوط به شما را منتشر می کنند؟ اگر به طور فعال دنبال‌ کنندگان را در رسانه‌ های اجتماعی تشویق می‌کنید، تعداد «لایک‌ها» را به عنوان یک شاخص در نظر بگیرید. در غیر این صورت، به جایی که رقبای شما بیشتر فعال هستند نگاه کنید.

3: فرض خود برای نوشتن tag آزمایش کنید.

ما “حسگرها” را مثال می زنیم.

 1. در Topsy: پرطرفدار است. 11 هزار بار ذکر در 12 روز گذشته داشته است.
 2. در Tweetdeck: داغ است. 1 یا 2 بار در دقیقه، جریان پر شده است.
 3. در Tweetreach: بالغ بر 18500 حساب قابل لمس است.
 4. در وردپرس و سایت ها: بیش از 20000 بار!!! می‌توان گفت بهترین مکان برای فعالیت کسب و کارهای اینترنتی وب سایت ها هستند.

4: کلمات و دسته بندی های مرتبط با تگ ها

در مرحله بعد، ببینید که چگونه “حسگرها” در یک دسته قرار می گیرند. یا اینکه آیا به اندازه کافی قوی هستند که خود یک دسته باشند یا نه. برای تست این مورد از Hashtagify.me استفاده کنید.

5: مرحله 4 را تکرار کنید!

تا زمانی که تمام دسته ها و کلیدواژه های مرتبط (به علاوه املای جایگزین!) را که کسب و کار شما به آنها مربوط است، پیدا نکردید، به کارتان ادامه دهید.

6: ماهی یک بار روی لیست tag های خود تجدید نظر داشته باشید

برای داشتن بهترین برچسب ها روی سایت خود و رسیدن به حداکثر نرخ بازدید، باید tag های خود را ماهانه به روز کنید. ممکن است، در حوزه کسب و کار شما موضوع جدید و بحث برانگیزی ایجاد شود و بازار تازه ایی برایتان به وجود آورد. با به روز رسانی tag های خود، موج سواری از این بازارهای پر سود را از دست ندهید.

نتیجه گیری

انجام درست تحقیق کلمه خود فواید بلند مدت و کوتاه مدتی دارد. نه تنها در مورد عباراتی که برای سئو باید استفاده کنید دانا تر خواهید شد، بلکه به احتمال زیاد در جایگاه هایی که به طور مداوم هدف قرار می دهید به عنوان یک مرجع در نظر گرفته می شوید. استفاده از tag یک روش مقرون‌ به‌ صرفه برای تبلیغات است. برچسب ها رتبه‌ بندی گوگل شما را بهبود می‌بخشند. همچنین احتمال اینکه کاربران یا مشتریان مهم را پیدا کنید بسیار بیشتر خواهد بود.

انواع برچسب (tag)ها

به طور خلاصه، برچسب ها وسیله ای برای تعریف و تمایز داده ها از یکدیگر هستند. وقتی تمام طراحی گرافیکی فانتزی را از بین ببریم، اینترنت از نشانه‌گذاری اولیه تشکیل می‌شود که سرفصل‌ها را بزرگ، پاراگراف‌ها را کوچک، و سایر مطالب را برای هر نوع قالب‌بندی نشان می‌دهد. این زبان ساده باعث می شود که موتورهای جستجو بتوانند معنی هر برچسب را بفهمند و در عین حال یافتن آنچه را که به دنبال آن هستند در یک صفحه برای انسان آسان می کند. این یک وضعیت برد-برد حساب می‌شود.

برچسب های عنوان

تگ عنوان متنی است که در بالای توضیحات صفحه شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) نمایش داده می شود. در زیر SERP برای SEO PowerSuite، محصول شاخص شرکت من آمده است:

این تگ نقش مهمی در سئو بازی می‌کند، زیرا نوع محتوایی را که خوانندگان می‌توانند انتظار پیدا کنند، تعیین می‌کند. طبق تعریف، عنوان هر صفحه است و در حالت ایده آل، باید تا حد امکان توصیفی باشد. هرچه جزئیات بیشتری داشته باشید، نتایج سئوی شما بهتر خواهد بود.

وقتی صحبت از برچسب‌های عنوان به میان می‌آید، چندین روش برتر وجود دارد که باید به شدت از آنها پیروی کنید:

 • سعی کنید کلمات کلیدی خود را در ابتدای عنوان (بدون اینکه نتیجه نهایی ساخته شده باشد) قرار دهید.
 • از پر کردن عناوین با تمامی کلمات کلیدی‌تان، خودداری کنید.
 • برای هر یک از صفحات خود تگ های عنوان منحصربفرد تنظیم کنید.
 • اطلاعات نام تجاری (مانند نام وب سایت شما) باید در انتهای تگ های عنوان شما ظاهر شود.
 • برچسب های خود را بین 55 تا 60 کاراکتر نگه دارید، در غیر این صورت ممکن است به طور کامل در SERP نمایش داده نشوند.
 • پیروی از این دستورالعمل‌های کلی برای تگ‌های عنوان شما، سئوی شما را بهبود می‌بخشد و تجربه کاربری بهتری را ایجاد می‌کند، زیرا افراد به محض کلیک بر روی هر یک از نتایج شما، دقیقاً می‌دانند که در چه کاری هستند.

برچسب های عنوان چقدر برای سئو مهم هستند؟

تگ‌های عنوان همچنان نقش مهمی در سئوی داخلی صفحه ایفا می‌کنند، اما مانند گذشته حیاتی نیستند. به مخاطبان، اولین ایده از محتوای داخل صفحه را ارائه می‌دهند.

برچسب های سربرگ

تگ های هدر در سراسر وب سایت ها برای جداسازی بخش های محتوا و ایجاد سلسله مراتب بصری استفاده می شود. آنها به ترتیب از سرفصل 1 (H1)، سرفصل 2 (H2)، تا سرفصل 6 (H6) می روند. این نوع تگ ها در SERP ها نشان داده نمی شوند، اما برای محاسبه رتبه صفحه شما مهم هستند. تفاوت اصلی در مورد برچسب‌های عنوان و هدر این است که هر صفحه باید فقط یک تگ عنوان داشته باشد، در حالی که شما می‌توانید به تعداد دلخواه از موارد قبلی استفاده کنید.

در گذشته، توصیه می‌شد که هر صفحه فقط یک تگ H1 داشته باشد (همانند عنوان‌ها)، اما اگر از HTML5 استفاده می‌کنید دیگر اینطور نیست. آخرین به روز رسانیه زبان نشانه گذاری html برخی از محدودیت ها را حذف می کند و اطلاعات متنی بسیار بیشتری را برای موتورهای جستجو ارائه می دهد تا به آنها اعتماد کنند. HTML5 شما را قادر می سازد تا به لطف افزودن برچسب های مقاله، از چندین H1 در هر صفحه استفاده کنید. اکنون، می‌توانید یک صفحه را به چندین «مقاله» جدا کنید. هر کدام شامل یک برچسب هدر منحصر به فرد ‌می‌شود، به موتورهای جستجو می‌گوید آن بخش‌ها را می‌توان به‌عنوان بخش مجزا در نظر گرفت.

با این حال، با وجود توانایی انجام این کار، هیچ مدرک قطعی وجود ندارد که نشان دهد استفاده از چندین تگ H1 تأثیر مثبتی بر سئو دارد. این بدان معناست که اگر هنوز از ساختار سنتی با یک H1 در هر صفحه استفاده می‌کنید، نیازی به تغییر روش و انجام این کارها ندارید.

ساخت سایت

برچسب(TAG) های هدر چقدر برای سئو مهم هستند؟

تگ های هدر همچنان نقش مهمی در ساختار محتوا برای کاربر و سئو دارند. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که از تگ های هدر باید برای سازماندهی محتوا به گونه ای استفاده شود که برای خواننده منطقی باشد. اگر بازدیدکنندگان شما بتوانند محتوای شما را به راحتی اسکن کنند و تنها با سربرگ ها بفهمند که با چه موضوعاتی سروکار دارید، یک موتور جستجو نیز احتمالاً قادر به انجام این کار خواهد بود. در نهایت، شایان ذکر است که ساختاربندی مناسب محتوای شما ممکن است به کاهش نرخ پرش شما نیز کمک کند. زیرا به تجربه کاربری بهتر کمک می کند. این نکته به طور مستقیم بر SEO شما تأثیر نمی گذارد، اما همیشه یک امتیاز خوب به حساب می‌آید.

tag های پست وبلاگ

برچسب های پست وبلاگ در واقع بخشی از HTML نیستند. آنها فقط راهی برای سازماندهی پست های وبلاگ در سیستم مدیریت محتوای شما (CMS) هستند. دسته ها روشی مشابه مبتنی بر CMS را برای مدیریت پست های وبلاگ شما ارائه می دهند. به طور معمول، شما می خواهید پست های خود را در چند دسته بزرگ سازماندهی کنید و سپس برچسب ها را برای ایجاد اتصالات انعطاف پذیرتر یا خاص انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر درباره لباس ها وبلاگ دارید، می توانید پیراهن و شلوار را به عنوان دسته بندی کنید. سپس، می‌توانید از برچسب‌ها برای آیتم‌های آبی یا قهوه‌ای، صرف‌ نظر از دسته‌بندی اصلی آنها استفاده کنید.

در حالی که هر CMS خروجی برچسب‌ها و دسته‌ها را متفاوت مدیریت می‌کند، همیشه ایده خوبی است که محتوای خود را به طور کامل سازماندهی کنید. اگر برای ایجاد روابط منطقی بین برچسب‌ها و دسته‌ها وقت بگذارید، موتورهای جستجو شانس بیشتری برای ایجاد همان ارتباطات معنایی خواهند داشت.

برچسب های پست وبلاگ چقدر برای سئو مهم هستند؟

برچسب های پست وبلاگ به طور مستقیم بر سئو تأثیر نمی گذارد. در عوض، وقتی صحبت از بهینه‌سازی معنایی به میان می‌آید، نقش بزرگ‌ تری ایفا می‌کنند، که نسبت به سئوی معمولی روی صفحه برای تفسیر بازتر است. به بیان ساده، برچسب‌ها (دسته‌ها) پست‌های وبلاگ شکلی از پیوندهای داخلی را به وب‌سایت شما اضافه می‌کنند. آنها شما را قادر می سازند تا یک سلسله مراتب در سطح سایت ایجاد کنید که به بهبود ناوبری کمک می کند و به موتورهای جستجو در درک موضوع سایت شما کمک می کند.

حتی اگر یک ساختار عالی با استفاده از برچسب ها و دسته ها بسازید، اگر می خواهید رتبه بندی SERP های خود را بهبود ببخشید، همچنان باید محتوای هر صفحه را با استفاده از بهترین شیوه ها بهینه کنید. در نهایت، مراقب باشید از دسته ها و برچسب های خود سوء استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است تجربه کاربری گیج کننده تری ایجاد کنید! در حالی که برچسب‌ های مورد بحث ممکن است مستقیماً بر سئو تأثیر نگذارند، تجربه بد کاربر تقریباً به نتایج بدتری منجر می‌شود.

tag ها بخش مهمی از سئو هستند – آنها را نادیده نگیرید

برچسب‌های عنوان و هدر برای یک کمپین سئوی قوی بسیار مهم هستند. از سوی دیگر، tagها و دسته‌بندی‌های پست به یک شکل کار نمی‌کنند، که تعیین آنها را کمی سخت‌تر می‌کند. با این حال، آنها هنوز هم برای ایجاد یک تجربه کاربری خوب، که تقریباً همیشه از دیدگاه SEO سودمند است، حیاتی هستند. هر چه سایت شما به خوبی در کنار هم قرار گیرد، احتمالاً ترافیک بیشتری را جذب خواهید کرد.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

ابرهای برچسب

یعنی همه برچسب ها در یک گروه. بازدیدکنندگان موضوع را در یک نگاه انتخاب می کنند. انتخاب همچنین با ظاهر بصری یک برچسب ابری ساده می شود. آنهایی که بیشتر استفاده می شوند با فونت بزرگتر نشان داده می شوند. استفاده از tag ها در عمل ساده است. مثال زیر را در مورد یک سایت خبری تصور کنید. یک سایت خبری دارای بخش هایی مانند «اخبار جهان»، «ورزش»، «فرهنگ» و … است. هر عنصر وب سایت در یکی از این دسته بندی ها قرار می گیرد. با این حال، در نگاه اول، این یک طبقه بندی کاملاً گسترده است. بنابراین شما به روش دیگری – با tag ها – دسته بندی می کنید.

یک تگ ابری همه تگ ها را با هم در یک بلوک نشان می دهد. در تنظیمات ابر برچسب، می توانید تعداد تگ های نشان داده شده را به دلخواه تغییر دهید. در صورت لزوم، ابر برچسب را در هر صفحه اضافه کنید. نحوه افزودن برچسب ها را به صورت مرحله به مرحله در راهنمای ما ببینید.

خود را در ذهنیت بازدیدکنندگان یا مشتریان خود قرار دهید و روی برچسب هایی تمرکز کنید که به شما کمک می کند. با حفظ سیستم در کل وب سایت خود، سیستم برچسب گذاری خود را ایجاد کنید. زحمات شما قدردانی خواهد شد و نیازی نیست مدت زیادی منتظر ترافیک بیشتر و افزایش فروش باشید.

ساخت سایت

12 نکته برای برچسب (tag) با توضیحات کامل

اما چگونه می توان یک برچسب توضیحات خوب نوشت؟ این 12 نکته شما را در مسیر درست راهنمایی می کند.

 1. بیش از 155 کاراکتر برای tag استفاده نکنید. گوگل فقط 160 کاراکتر اول تگ توضیحات را نشان می دهد. پس از آن، به سادگی یک بیضی اضافه و مابقی را حذف می کند. اگر می خواهید ایمن بازی کنید، بیش از 155 کاراکتر استفاده نکنید. همچنین فراموش نکنید: فاصله ها و علائم نگارشی نیز به عنوان کاراکتر به حساب می آیند.
 2. برای آن صفحه از کلمات کلیدی استفاده کنید که می خواهید با آنها امتیاز بگیرید. اغوا کردن افراد به وب سایت خود با وعده های مبهم یا برچسب های توضیحات نادرست در دراز مدت علیه شما کار خواهد کرد. مطمئناً، ممکن است افراد بیشتری روی نتیجه شما در Google کلیک کنند. اما اگر نتوانید به قول خود عمل کنید، آنها با عجله خواهند رفت.
 3. به کاربر بگویید چه انتظاری دارد. تگ توضیحات باید به کاربر بگوید موضوع صفحه چیست. باید خلاصه ای مختصر از صفحه شما باشد.
 4. در مورد مخاطب هدف خود فکر کنید. امیدوارم هر صفحه در وب سایت شما هدفی داشته باشد. برخی از صفحات می توانند آموزنده باشند، برخی دیگر ممکن است صفحاتی باشند که می خواهید یک محصول خاص را بفروشید. به هدف صفحه خود و نوع افرادی که می خواهید جذب کنید فکر کنید. مطمئن شوید که برچسب توضیحات منعکس کننده آن است.
 5. درست بنویسید. خواندن برچسب توضیحات شما باید یک لذت باشد، نه یک کار طاقت فرسا. فقط کلمات کلیدی را روی هم انباشته نکنید، بلکه به افراد نشان دهید که صفحه درباره چه چیزی است. لزوماً لازم نیست جملات کامل بنویسید، اما مطمئن شوید که خواندن آن آسان است.
 6. فقط عنوان صفحه را تکرار نکنید. تگ توضیحات فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا توضیح دهید یک صفحه در مورد چیست و افراد را وادار به کلیک بر روی نتیجه شما در Google کنید. فقط تگ عنوان را تکرار نکنید، از آن کاراکترهای اضافی برای دادن اطلاعات اضافی استفاده کنید.
 7. تجاری بودن برچسب به شما آسیبی نمی رساند. هیچ شرمی در تجاری بودن tag وجود ندارد.
 8. اگر می دانید چیزی وجود دارد که صفحه شما را از رقبا متمایز می کند، این را در tag بگویید. شما تضمین بهترین قیمت را ارائه می دهید؟ بگو بهتر است: قیمت محصول را در برچسب توضیحات قرار دهید.
 9. می‌توانید شماره تلفن خود را وارد کنید. “بلیت های خود را آنلاین سفارش دهید یا با شماره 03 333 33 33 تماس بگیرید”. راحت برای افرادی که وقت ندارند یا در حال گشت و گذار در موبایل خود هستند و به اطلاعات سریع نیاز دارند. اگر یک پیشنهاد آنلاین رایگان برای یک سرویس خاص ارائه می کنید، این یک راه عالی برای پایان دادن به برچسب توضیحات شما است: “دریافت یک قیمت آنلاین رایگان”.
 10. tag منحصر به فرد برای هر صفحه. برای هر صفحه یک برچسب توضیح منحصر به فرد ایجاد کنید. برای گوگل و بازدیدکنندگان شما عالی است.
 11. از زبان مناسب برای tag استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که برچسب توضیحات به همان زبان صفحه باشد. حتی ذکر آن مضحک به نظر می رسد، اما در سایت های چند زبانه اغلب می بینید که برچسب های توضیحات همه به یک زبان هستند.
 12. در مورد برچسب توضیحات صفحه انتخاب زبان چطور؟ این یک کار سخت است. «زبان خود را انتخاب کنید» یا «انتخاب زبان» را ننویسید. این مطلقاً چیزی نمی گوید. درعوض، بگویید شرکت شما به زبان های اصلی سایت شما چه می کند.
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا