سئو تهران

بهترین شرکت سئو سایت + ارایه خدمات و مشاوره سئو در ایران

سئو سایت در ایران برای افزایش دید سایت در موتورهای جستجو همچون گوگل کاربرد فراوانی دارد. به عبارت ساده، سئو نه تنها در جهت بهبود کمیت، بلکه کیفیت ترافیک ارگانیک به وب سایت یا صفحه وب نیز کار می کند. سئو از عناصر بسیاری مانند ممیزی سایت، تحقیق کلمات کلیدی، بهینه سازی محتوا و غیره تشکیل شده است که با هم در جهت یک هدف واحد کار می کنند و به رشد طولانی مدت وب سایت شما کمک می کنند. سئو سایت شما اولین قدم تجارت آنلاین میباشد ا

سئو سایت در تهران

سئو در تهران
سئو سایت به صورت کاملا اصولی در شهر تهران

sakhtesite یک آژانس سئوی سایت مشهور در سرتاسر ایران از جمله تهران و اصفهان است. اگر به دنبال رشد جدی کسب و کار خود هستید، سئو سایت شما، یک استراتژی مناسب برای شماست. چرا؟ چون کاربرانی را هدف قرار می دهید که به احتمال زیاد از سراسر ایران در فضای مجازی به مشتری شما تبدیل می شوند. به دنبال بهترین شرکت سئو سایت در ایران هستید؟ ساخت سایت بهترین گزینه ممکن میتواند باشد.

سئو سایت در تهران
شرکت ما مفتخر است تا به شما درباره سئو سایت خودتون مشاوره رایگان بدهد.

افزایش بازدید و رتبه سایت در شهر تهران

 1. سئوی معمولی وب سایت: متخصصین سئو ما دانش عمیقی در مورد سئو دارند و می توانند هر کاری را در وب سایت انجام دهند.
 2. سئوی وب سایت تجارت الکترونیک: ما در سئو وب سایت و تجارت الکترونیک تخصص داریم.
 3. ما استراتژی ها را می شناسیم و می دانیم چه چیزی می تواند همراه با فروش به شما ترافیک بدهند.

اگر در زمینه سئو مبتدی هستید، لطفاً مقالات ما را مطالعه کنید تا یک دید کلی از سئو و نحوه عملکرد آن داشته باشید.

شرکت سئو سایت
شرکت سئو سایت در تهران
با ارتباط با ما از طریق سامانه پیامکی یا وتس اَپ از ما مشاوره رایگان بگیرید.

محتوا پادشاه است

بیل گیتس

شرکت سئو سایت در تهران

شما این فرصت را دارید که دید کسب و کار خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید، ترافیک ارگانیک به وب سایت خود را افزایش دهید و بر اساس ارزشمندترین کلمات کلیدی رتبه بندی کنید. ما بهترین شرکت سئو هستیم که عملکرد جستجوی شما را بهبود می‌بخشیم و از هزینه‌هایی که شما برای بازاریابی انجام میدهید بیشتر به دست می‌آوریم.

می خواهید ببینید چگونه می توانیم کمک کنیم؟ با ما تماس بگیرید

بهترین کارشناسان شرکت سئو:

خدمات شرکت سئو ی ما شامل موارد زیر است، اما به آنها محدود نمی شود:

 • استراتژی کلمه کلیدی
 • بهینه سازی محتوا
 • سئو فنی
 • لینک بیلدینگ
 • سئوی تجارت الکترونیک
 • سئوی محلی
 • کاربران ارگانیک SEO
 • مهاجرت های وب سایت
 • پیش بینی ROI
 • بازیابی الگوریتم

بهینه سازی موتورهای جستجو به یک رویکرد بسیار ساختاریافته نیاز دارد و زمانی که به درستی انجام شود، بازده سرمایه گذاری ارزشمندی برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت. ما بیش از چندین سال است که به مشتریان خود در خدمات SEO خود کمک می کنیم و آنها را قادر می سازیم رتبه بندی، ترافیک و تبدیل های خود را از طریق موتورهای جستجو بهبود ببخشند.

ما آدرس‌های اینترنتی بی شماری را برای خزش های بی پایان موتورهای جست و جو آماده کرده ایم، هزاران مشکل فنی را برطرف کرده‌ایم و در رتبه‌ بندی هزاران کلمه کلیدی تلاش کرده‌ایم تا مطمئن شویم بهترین کار ممکن را برای مشتریان خود انجام می‌دهیم.

اگر چه به مشاوره یا مدیریت کامل استراتژی خود نیاز داشته باشید، ما می توانیم کمک کنیم پس همین حالا با ما تماس بگیرید…

ما برای سئو سایت شما زندگی می کنیم و نفس می کشیم…

sakhtesite
بهترین شرکت سئو سایت در تهران
سایت شما مانند یک نهال میماند که سئو برای آن مانند آب حیاتی است.

بخشی از خدمات سئوی شرکت ما

 • سئوی تجارت الکترونیک
 • سئوی محلی
 • جذب کاربران ارگانیک در SEO
 • مهاجرت های وب سایت
 • پیش بینی ROI
 • بازیابی الگوریتم
 • استراتژی کلمه کلیدی
 • بهینه سازی محتوا
 • سئو فنی
 • سئو خارجی
 • سئو داخلی


وظایف بهترین شرکت سئو:

سئو سایت و استراتژی کلمه کلیدی

هنگام توسعه استراتژی کلمه کلیدی، ما از تعدادی ابزار برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی در کنار سالها دانش و تجربه استفاده می کنیم تا ارزشمندترین کلمات کلیدی را برای تجارت شما شناسایی کنیم. شناسایی کلمات کلیدی با بهترین ترکیب از حجم جستجو، ارتباط و پتانسیل رتبه بندی جایی است که جست و جوی ارگانیک کاربران با کلمه کلیدی ما شروع می شود.بهینه سئو یا بهینه سازی محتوا

رتبه بندی موتور های جست و جو در صفحه سرپ یا اول موتور های جست و جو و ظاهر شدن در نمودار دانش و به دست آوردن قطعات غنی نیاز به یک استراتژی دقیق محتوای SEO دارد. همه چیز از بهینه سازی تگ هدر گرفته تا متن لنگر پیوند داخلی و نشانه گذاری طرحواره باید در نظر گرفته شود.

سئو فنی سایت

ایجاد محتوای عالی یک چیز است، اما اطمینان از اینکه Googlebot می تواند آن را بخزد، تفسیر کند و به طور موثر فهرست کند، چیز دیگری است! ما از ابزارهایی مانندقورباغه جیغبرای خزیدن و بازرسی سایت خود، عمیقاً در تنظیمات فنی جستجو کنید تا مطمئن شوید که به پای خود شلیک نمی کنید! درباره ما بیشتر بدانیدممیزی فنی سئو سایتدر اینجا پردازش کنید

سئو و لینک بیلدینگ

چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​بک لینک ها هنوز بخش مهمی از الگوریتم گوگل هستند. ما از استراتژی ها و ابزارهای مختلفی مانندبا شکوهبرای تحقیق و تجزیه و تحلیل پروفایل های بک لینک رقبا، شناسایی فرصت ها و ایجاد بک لینک های مناسب که باعث ایجاد قدرت در مکان های مناسب در وب سایت شما می شود.

سئوی تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیکوب سایت ها به یک رویکرد منحصر به فرد برای سئو نیاز دارند تا بتوانند دید صفحه محصول را به حداکثر برسانند و فروش را افزایش دهند. اگر می خواهید شاهد افزایش فروش باشید، اجازه دهید معماری سایت، راه اندازی صفحه محصول و فرصت های کلمه کلیدی/محتوا را بررسی کنیم! درباره ما بیشتر بدانیدخدمات سئوی تجارت الکترونیکاینجا.

سئوی محلی

برای کسب‌وکارهایی که در یک منطقه محلی یا با چندین مکان اداری فعالیت می‌کنند، رتبه‌بندی در فهرست‌های محلی از اهمیت کلیدی برخوردار است. موفقیت با افزایش دید در مکان های جغرافیایی خاص و هدایت مشتریان در نزدیکی شما به وب سایت شما سنجیده می شود.

خدمات جذب کاربران ارگانیک SEO

اگر می‌خواهید به طور کلی به کاربران ارگانیک به وب‌سایت شما نگاه کنند و گزارشی دقیق و بینش عملی در اختیار شما قرار دهیم، خدمات سئو سایت ما برای شماست. ما چشم انداز SERP، فعالیت رقبا، استراتژی کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل می کنیم یا فقط عملکرد وب سایت شما را عمیقاً بررسی می کنیم تا مراحل بعدی شما را ترسیم کنیم و شما را با برنامه عمل برای تسلط بر موتورهای جستجو تنظیم کنیم!

سئو و مهاجرت های وب سایت

فرقی نمی‌کند دامنه، طراحی یا مهاجرت پلتفرم باشد، همیشه خطر از دست دادن ترافیک ارگانیک وجود دارد. ما می‌توانیم با استفاده از ابزارهایی مانند کنسول جستجو برای بررسی نقشه‌های سایت پیشنهادی و تغییر مسیرها، این خطر را کاهش دهیم. به عنوان مثال: SEMRush برای تجزیه و تحلیل رویکرد کلمه کلیدی، Google Analytics برای ارزیابی عملکرد فعلی و Screaming Frog برای شناسایی مشکلات فنی بالقوه میباشد.

سئو و پیش بینی ROI

مدل بازگشت سرمایه SEO ما به ما اجازه می دهد تا ارزش خدمات خود را برای کسب و کار شما پیش بینی کنیم و به شما اطمینان کامل در استراتژی می دهد. ما به پتانسیل حجم جستجو، CTRهای مبتنی بر موقعیت ارگانیک و نرخ تبدیل وب سایت شما نگاه می کنیم تا تأثیر یک کمپین SEO خاص را پیش بینی کنیم و دیدی از آنچه می توانیم به دست آوریم داشته باشیم.

بازیابی الگوریتم سئو سایت

از به‌روزرسانی‌های پنگوئن و پاندا در زمان‌های گذشته تا به‌روزرسانی‌های الگوریتم اصلی امروز، تیم ما می‌تواند به شما کمک کند وقتی الگوریتم Google تصمیم می‌گیرد روز شما را خراب کند، بازیابی کنید. اگر با به‌روزرسانی الگوریتم ضربه خورده‌اید، به یک استراتژی بلندمدت برای کمک به ایجاد رتبه‌بندی، ترافیک و تبدیل‌ها به جایی که قبلا و فراتر از آن بودند نیاز دارید.

بهترین شرکت سئو سایت در تهران و ایران
شرکت سئو سایت در تهران

شرکت سئو

رساندن وب سایت شما به بالای صفحه اول در گوگل کار ساده ای نیست، زیرا در سال های اخیر چشم انداز موتورهای جستجو به طور فزاینده ای رقابتی شده است و بیش از 200 فاکتور رتبه بندی شناخته شده برای محتوا وجود دارد.

در سرویس سئوی خود، تجزیه و تحلیل کاملی انجام می دهیم تا بازده سرمایه گذاری بالقوه ای را که سئو می تواند به شما ارائه دهد، بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر ما و محیط جستجو در صنعت شما انجام می دهیم، و بر اساس یافته های ما، یک استراتژی برای افزایش دید شما ایجاد می کنیم. تیم سئوی ما به خود افتخار می کند که منبع اصلی اطلاعات سئو است و با آخرین به روز رسانی های الگوریتم، تاکتیک های سئو و تغییرات در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) به روز می شود تا مطمئن شود که موثرترین استراتژی ها را اجرا می کنند.

ممکن است. خواه در حال ایجاد صفحات فرود بهینه شده، رفع خطاهای خزیدن و مشکلات متعارف سازی یا ایجاد دارایی های خارج از سایت مانند نمایه ها و بک لینک های کسب و کار من در گوگل، کارشناسان سئوی ما همه پایه ها را پوشش می دهند تا رتبه شما را در یک چشم انداز جستجوی بسیار رقابتی کسب کنند.

ما کمپین‌های سئوی خود را بر روی حوزه‌هایی متمرکز می‌کنیم که واقعاً مهم هستند، و اطمینان حاصل می‌کنیم که همیشه سئو را با تجربه کاربری با کیفیت بالا ترکیب می‌کنیم تا از هر کلیک روی وب‌سایت شما بهترین استفاده را ببریم. ما تجربه زیادی در B2B، B2C داریم و متخصص سئوی سفر هستیم.

ما می‌خواهیم توسعه‌دهنده تیم داخلی شما باشیم، بنابراین برای دستیابی به اهدافی که تعیین کرده‌اید، در کنار کسب‌وکار شما کار می‌کنیم، و گزارش‌های تحلیل ماهانه، تماس‌های منظم در حال انجام و جلسات رو در رو ارائه می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این کار را انجام می‌دهیم. رسیدن به اهداف تجاری شما ما از نظر خودمان (و مشتری ما نیز!)،ما به جرات بهترین شرکت سئو هستیم، اما خدمات سئو را فراتر از سئو کلاه خاکستری انجام نمیدهیم چرا که برای سایت و رزمه شرکت سئو ما چندان جالب نیست.

اگر می‌خواهید بازاریابی دیجیتال خود را به سطح بعدی ببرید، برند خود را از طریق کمپین‌های هدفمند بسازید و در مورد اینکه چگونه خدمات سئو ما می‌تواند به بهبود عملکرد وب‌سایت شما کمک کند، بیشتر بدانید، همین امروز به سامانه پیامکی ما ادرس سایت و شماره تلفن خود را ارسال کنید و با تیم متخصص ما در بهترین شرکت سئو سایت کشور تماس بگیرید.

بهترین شرکت سئو سایتبهترین شرکت سئو سایت در اصفهانسئو سایت در مشهدقیمت ساخت سایت فروشگاهی
سئو سایت در اصفهانسئو سایت در اهوازسئو سایت در قمطراحی سایت فروشگاهی
سئو سایت در شیرازسئو سایت در کرجسئو چیست؟سئو سایت در تهران

شرکت سئو در تهران

سفارش سئو در تهران

سئو در تهران

سئو تهران

سئو سایت در تهران

مروری کوتاه بر سئو سایت در تهران

به عبارتی ساده، سئوی خوب، دید آنلاین کسب و کار شما را بهینه می کند. این به این معنی است که هرچه افراد بیشتری وب سایت شما را ببینند، ترافیک آنلاین شما بیشتر می شود و شانس شما برای ارائه محصول یا خدمات خود به تعداد بیشتری از افراد بیشتر می شود.

فقط 10 لینک اول و مهم برای کاربران در صفحه اول جستجوی Google یا سرپ (SERP) وجود دارد. بنابراین از خود بپرسید، هنگامی که در جستجوی گوگل تایپ می کنید، هر چند وقت یک بار از صفحه اول به صفحه دوم، سوم یا بیستم نتایج جستجو می روید؟ به احتمال زیاد، به ندرت مجبور به این کار شوید، زیرا چند گزینه اول در همان صفحه اول گوگل حاوی اطلاعاتی است که شما در جست و جوی خود درخواست کرده اید.

اگر یک مشتری بالقوه موضوعی مرتبط با آنچه کسب و کار شما می تواند ارائه دهد جست و جو.کند، آیا نمی خواهید در اولین صفحه نتایج جستجو در کنار رقبای خود باشید؟ اگر در یکی از آن ده لینک اول جستجوی برتر نیستید، کسب‌ و کاری که جلو تر از شماست یک مشتری جدید پیدا کرده و شما یک مشتری از دست داده اید.

مخاطبان هدف شما که در گوگل کلمات کلیدی مرتبط با شما را جست و جو میکنند یک مشتری بالقوه خواهد بود چرا که احساس نیاز از قبل در کاربر جست و جو گر ایجاد شده و فقط نیاز به یک فروشنده دارد تا ازخدماتش استفاده کند.

این اهمیت سئو برای کسب و کار شماست: سئو به شما این قدرت را می دهد که به سوالات مشتریان بالقوه پاسخ دهید. سئو علاوه بر افزایش دید و بازدید، به برند شدن شما هم کمک خواهد کرد. سپس اقتدار منجر به اعتماد به برند می شود که در نهایت منجر به وفاداری به برند خواهد شد و شما مشتریان وفادار خود را خواهید داشت.

هنگامی که این سوال را مطرح می کنید که چرا سئو برای کسب و کار خوب است، پاسخ این است که سئو نه تنها مشتریان جدیدی را جذب می کند، بلکه به مرور زمان به شما این امکان را می دهد که به دلیل کیفیت خدمات و محصول خوبی که ارائه کرده اید، اعتماد کاربران خود را جلب نموده و روابط تجاری خود را با آن مشتریان عمیق تر میکنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا