خدمات سئو در اصفهان

شرکت سئو و بهینه سازی وب سایت در اصفهان

سئو در اصفهان

SEO مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است. به عبارت ساده، سئو به معنای فرآیند بهبود وب سایت شما برای افزایش دیده شدن آن در گوگل، مایکروسافت، بینگ و سایر موتورهای جستجو هر زمان که افراد به جستجو می‌پردازند، مثلا:

 • محصولاتی که می فروشید
 • خدماتی که ارائه می کنید
 • اطلاعات در مورد موضوعاتی که در آن تخصص و/یا تجربه عمیقی دارید.

را به کاربران خود در لیست نتایج نشان می دهد. در نهایت، هدف بهینه‌سازی موتور جستجو کمک به جذب بازدیدکنندگان وب‌سایت است که تبدیل به مشتری یا مخاطبی می‌شوند که مدام برمی‌گردد. سئو در اصفهان به عنوان یک شهر صنعتی اهمیت آن بر کسی پوشید نیست. در ساخت سایت ما به همه ی کسب و کارها کمک می کنیم که در فضای مجازی دیده شوند و تغییر بزرگی در فروش و خدمات آنها ایجاد کنیم.

سئو در اصفهان

چرا سئو در اصفهان مهم است؟

سئو یک کانال بازاریابی مهم است. اول و مهمتر از همه: جستجوی ارگانیک 53 درصد از کل ترافیک وب سایت را ارائه می دهد. این یکی از دلایل بزرگی است که پیش‌بینی می‌شود صنعت سئو جهانی تا سال 2028 به 122.11 میلیارد دلار برسد. سئو نتایج واقعی کسب‌وکار را برای برندها، مشاغل و سازمان‌ها در هر اندازه‌ای به ارمغان می‌آورد. هر زمان که مردم می خواهند به جایی بروند، کاری انجام دهند، اطلاعاتی بیابند، تحقیق کنند یا محصول/خدمتی بخرند – سفر آنها معمولاً با جستجو آغاز می شود.

اما امروزه جستجو به طرز باورنکردنی تکه تکه شده است. کاربران ممکن است در موتورهای جستجوی وب سنتی (مانند گوگل، مایکروسافت بینگ)، پلتفرم‌های اجتماعی (مانند YouTube، TikTok) یا وب‌سایت‌های خرده‌فروشی (مانند آمازون) جستجو کنند.

در واقع، 61 درصد از خریداران آنلاین ایالات متحده، جستجوی محصول خود را در آمازون شروع می کنند، در مقایسه با 49 درصد که از موتور جستجویی مانند گوگل شروع به کار می کنند. همچنین نکته ای از همان تحقیق:

 • 32٪ در Walmart.com شروع می شود.
 • 20 درصد از یوتیوب شروع می شود.
 • 19٪ از فیس بوک شروع می شود.
 • شروع 15% در اینستاگرام.
 • 11٪ در TikTok شروع می شود.

هر سال تریلیون ها جستجو انجام می شود. جستجو اغلب منبع اصلی ترافیک برای وب‌سایت‌ها است، که باعث می‌شود «دوستانه موتور جستجو» در هر پلتفرمی که مردم می‌توانند نام تجاری یا کسب‌وکار شما را جستجو کنند، ضروری است.

معنی همه اینها این است که بهبود دید شما و رتبه بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما، می تواند تاثیر مثبتی بر نتیجه شما داشته باشد.

سئو همچنین بسیار مهم است زیرا صفحات نتایج موتور جستجو (یا SERP) فوق العاده رقابتی هستند – پر از ویژگی های جستجو (و تبلیغات PPC). ویژگی های SERP عبارتند از:

 • پانل های دانش
 • قطعه های ویژه
 • نقشه ها.
 • تصاویر.
 • فیلم های.
 • خبرهای برتر (اخبار).
 • مردم همچنین می پرسند.
 • چرخ فلک ها

دلیل دیگری که سئو برای برندها و مشاغل حیاتی است: برخلاف سایر کانال های بازاریابی، کار سئو خوب پایدار است. وقتی یک کمپین پولی به پایان می رسد، ترافیک نیز به پایان می رسد. ترافیک از ترافیک رسانه های اجتماعی در بهترین حالت غیرقابل اعتماد است – و کسری از آنچه قبلا بود.

سئو پایه و اساس بازاریابی جامع است، جایی که هر کاری که شرکت شما انجام می دهد اهمیت دارد. هنگامی که متوجه شدید که کاربران شما چه می خواهند، سپس می توانید آن دانش را در سراسر خود پیاده سازی کنید:

 • کمپین ها (پرداخت و ارگانیک).
 • محتوای وب سایت.
 • ویژگی های رسانه های اجتماعی

سئو کانالی است که ترافیک مورد نیاز برای دستیابی به اهداف کلیدی کسب و کار (به عنوان مثال، تبدیل، بازدید، فروش) را هدایت می کند. همچنین باعث ایجاد اعتماد می شود – وب سایتی که رتبه خوبی داشته باشد عموماً معتبر یا قابل اعتماد در نظر گرفته می شود، این عناصر کلیدی هستند که گوگل می خواهد با رتبه بندی بهتر پاداش دهد. در اصفهان مثل خیلی از کشورها و شهرهای دیگر سئو از اهمیت بالایی برخوردار شده است. سئو در اصفهان می تواند در آینده ی شغلی تک تک کسب و کارهای سنتی اثر بگذارد و تمام کسب و کارهای سنتی را تبدیل به انبار کند.

هزینه سئو سایت در اصفهان

 

هزینه سئو سایت در اصفهان

آیا نمی دانید چقدر برای سئو هزینه کنید؟ چگونه بودجه را در نظر بگیرید؟ برای پاسخ به این سوالات، ادامه ی مطلب را ملاحظه نمایید.

هزینه تبلیغات دیجیتال در سال 2019 به 325 میلیارد دلار تخمین زده شده است و پس از توقف کوتاه مدت به دلیل COVID-19، انتظار می رود در سال 2021 به 389 میلیارد دلار افزایش یابد.

به احتمال زیاد، شما با بودجه سئوی خود به آن کمک خواهید کرد. اما چقدر باید برای هزینه سئو سایت در اصفهان مصرف کنید؟

نگران نباشید – شما تنها نیستید. برای بسیاری از شرکت ها، دیجیتال کانال اصلی بازاریابی آنهاست. با این وجود، بسیاری از صاحبان و مدیران هنوز زمان سختی برای بودجه بندی برای بازاریابی آنلاین دارند.

ایجاد یک استراتژی برنده و قرار دادن برچسب قیمت مناسب بر روی آن، از طرف ارائه دهنده به همان اندازه دشوار است.

به طور خلاصه، موضوع به موقعیت یابی برمی گردد – وب سایت شما چگونه با رقبا مقایسه می شود؟ موقعیت فعلی شما و سرعت پیشرفت شما متغیرهای اصلی برای تعیین بودجه برای سئو هستند.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که کمتر از نیمی از کسب و کارهای کوچک پولی برای سئو در نظر گرفته اند. برای کسب و کارهایی که در خدمات سئو سرمایه گذاری می کنند، میانگین آنها کمتر از 20 میلیون تومان در ماه است.

در پایان، مشخص می‌شود که سئو یکی از مواردی است که در واقع آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید، دریافت می‌کنید.

کسب و کارهایی که بیش از 20 میلیون در ماه هزینه می کنند، 53.3 درصد بیشتر احتمال دارد که “بسیار راضی” باشند.

آیا تعجب آور است که بسیاری از صاحبان مشاغل تمایلی به سرمایه گذاری در سئو ندارند؟ اکثر صاحبان کسب و کار نمی دانند بازاریابی جستجو چگونه کار می کند. آن‌ها به اندازه‌ای مشغول اداره کسب‌وکار خود هستند که نمی‌توانند وقت خود را برای یادگیری SEO صرف کنند.

در اکثر مشاغل، یک فرآیند گام به گام استاندارد شده برای رسیدن از نقطه A به نقطه B وجود دارد.

بسیاری تصور می کنند که سئو به همین صورت عمل می کند. آنها با آن به عنوان یک کالا برخورد می کنند و قربانی 99 دلار در ماه، هرزنامه ها و کلاهبرداران “صفحه یک تضمین شده” می شوند.

هزینه خدمات سئو در اصفهان

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک استراتژی بازاریابی دیجیتال قدرتمند است که به شما کمک می کند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) از رقبای خود پیشی بگیرید.
اما هزینه خدمات سئو در اصفهان چقدر است؟ به طور متوسط، شرکت های کوچک و متوسط می توانند انتظار داشته باشند که بین 5 تا 20 میلیون تومان در ماه برای یک پروژه SEO پرداخت کنند.

عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند بر میزان هزینه‌های شما برای سئو تأثیر بگذارند، بنابراین به خواندن اطلاعات داخلی در مورد همه موارد قیمت سئو ادامه دهید!

در حالی که بسیاری از کسب و کارها بین 5 تا 20 میلیون در ماه برای سئو می پردازند، بسته به عوامل مختلفی می توانید حداقل 2 میلیون در ماه یا بیش از 20 میلیون بپردازید.

قیمت خدمات سئو در اصفهان می تواند تا حد زیادی بسته به اندازه کسب و کار شما، محدوده پروژه شما و ارائه دهنده سئو شما متفاوت باشد.

شرکت سئو در اصفهان

اگر به دنبال بهترین خدمات بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای کسب و کار خود هستید، ممکن است تعداد زیادی از شرکت ها را در سطح اینترنت مشاهده کرده باشید. برای این منظور می توانید از خدمات سئو در اصفهان توسط ساخت سایت که سایت های متعددی را در سال های اخیر ارزیابی کرده و آن را بهینه کرده است استفاده نمایید.

شما می دانید به چه چیزی نیاز دارید اما نمی دانید چگونه آن را بدست آورید. متخصصان سئو ما این را بارها و بارها از مشتریان سئو می شنوند که با ساخت سایت تماس می گیرند.

احتمالاً به دلیل یک یا چند مورد از دلایل زیر اینجا هستید:

 • وب سایت شما به صورت آنلاین یافت نمی شود.
 • اخیراً ترافیک وب سایت شما کاهش یافته است و دلیل آن را نمی دانید.
 • ناگهان، حجم تماس های دریافتی و سرنخ های شما کاهش یافته است.
 • در حال راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید هستید و می‌خواهید به سرعت تجارت جدیدی را گسترش دهید.

برای بیش از 10 سال، ما راه‌حل‌های SEO را برای کسب‌وکارهایی که می‌خواهند حضور آنلاین خود را گسترش دهند، سرنخ‌ها را افزایش دهند و درآمدشان را افزایش دهند، ارائه می‌کنیم. تکنیک ها و شیوه های سئو آزموده شده و واقعی ما منجر به داستان های موفقیت بسیاری برای مشتریان شده است.

آیا در صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای کلمات کلیدی که با تجارت یا برند شما مطابقت دارند، هستید؟ اگر اینطور نیست، شما سرنخ های ارزشمند را از دست می دهید. بهینه سازی موتورهای جستجو یک مد نیست و اگر می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، دیگر گزینه ای نیست که به سادگی به آن فکر نکنید. این بخشی ضروری از هر برنامه ای برای بازاریابی محصولات یا خدمات و آوردن سرنخ ها و فروش های واجد شرایط است.

بهترین شرکت سئو
اگر هر یک از این چهار نقطه درد زنگ خطر را به صدا درآورد، مطمئن باشید که به شرکت سئو مناسبی رسیده اید. دلیلی وجود دارد که Thrive در حال حاضر به صدها مشتری SEO خدمات ارائه می دهد و راه حل های بهینه سازی برای پاسخ به الگوریتم همیشه در حال تغییر گوگل ارائه می دهد.

سئو سایت اصفهان

خدمات بهینه سازی موتور جستجو (SEO) از تعدادی تاکتیک برای بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجو استفاده می کند و توسط مشاغل در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. ارائه دهندگان سئو اغلب محتوای وب سایت را با کلمات کلیدی طراحی شده برای بهبود رتبه سایت ایجاد یا تغییر می دهند. برخی از محتواها ممکن است قابل مشاهده باشند، در حالی که محتوای دیگر ممکن است در کد وب سایت پنهان باشد. تاکتیک دیگری که برای بهبود رتبه صفحه استفاده می شود، فرآیندی است که به عنوان لینک سازی شناخته می شود، که با پیوند دادن وب سایت های خارجی و صفحات رسانه های اجتماعی به سایت کسب و کار کار می کند. با استفاده از این ابزارها برای افزایش دید وب سایت در حین جستجو، مشتریان بیشتر احتمال دارد که کسب و کار را پیدا کنند و با آن درگیر شوند. بسیاری از کسب‌وکارها تلاش می‌کنند تا تلاش‌های سئوی خود را با تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) تکمیل کنند تا احتمال پیدا شدن در طول جستجو را افزایش دهند. سئو سایت اصفهان که توسط ساخت سایت ارائه می شود حاصل نتیجه ی فعالیت و تجربه در بیش از چندین سایت کسب و کارهای کوچک و بزرگ می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه داشته باشید با ما تماس بگیرید.

سئو سایت در اصفهان

سئو سایت در اصفهان

احتمالاً صدها بار شنیده اید که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک ابزار بازاریابی دیجیتال حیاتی است. اما آیا واقعاً می دانید سئو چگونه کار می کند؟ حتی اگر درک اولیه ای از آنچه که مستلزم آن است داشته باشید، ممکن است هنوز درک کاملی از این فرآیند پیچیده و چندوجهی نداشته باشید.

سئو از عناصر متعددی تشکیل شده است، و دانستن اینکه آنها چیستند و چگونه کار می کنند، برای درک اینکه چرا سئو بسیار مهم است، کلیدی است. به طور خلاصه، سئو بسیار مهم است زیرا باعث می شود وب سایت شما بیشتر دیده شود و این به معنای ترافیک بیشتر و فرصت های بیشتر برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان است. ابزارهای SEO را که می توانید برای رتبه بندی بهینه استفاده کنید بررسی کنید.

همچنین ابزاری ارزشمند برای آگاهی از برند، ایجاد روابط با مشتریان بالقوه و قرار دادن خود به عنوان یک متخصص معتبر و قابل اعتماد در حوزه کاری شما است. بنابراین، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد سئو بدانید و چرا برای موفقیت در دنیای دیجیتال امروز ضروری است.
روزهایی که کلمات کلیدی تنها تکنیک سئو مهم بودند، گذشته است، اما این بدان معنا نیست که آنها هنوز حیاتی نیستند. تفاوت در این است که امروزه کلمات کلیدی باید به خوبی مورد تحقیق و بررسی قرار گیرند، با دقت انتخاب شوند و در محتوای شما با احتیاط استفاده شوند تا اثربخش باشند.

اما دقیقاً کلمات کلیدی چیست؟ کلمات کلیدی کلمات و عباراتی هستند که مشتریان بالقوه برای یافتن محتوای آنلاین از آنها استفاده می کنند و سپس برندها می توانند برای ارتباط با مشتریان احتمالی که به دنبال محصولات و خدمات آنها هستند، استفاده کنند.

هنگام انجام مراحل کلیدی تحقیق کلمات کلیدی، مهم است که به دنبال مواردی باشید که دارای نرخ جستجوی بالا و رقابت کم هستند و کلمات کلیدی دم کوتاه (مانند آجیل)، کلمات کلیدی دم بلند (مانند آجیل فروشی اینترنتی) و کلمات کلیدی محلی (مانند خرید آجیل در اصفهان) برای کار بر روی محتوای شما. همراه با کلیدواژه اصلی یا اولیه، باید کلمات کلیدی ثانویه و ثالثی نیز داشته باشید زیرا همچنان ارزشی برای کسب و کار شما دارند. در نهایت، از کلمات کلیدی برای بهینه سازی تمام عناوین، URL ها و سایر عناصر سئوی درون صفحه خود استفاده کنید.

4.8/5 - (151 امتیاز)

29 دیدگاه دربارهٔ «شرکت سئو و بهینه سازی وب سایت در اصفهان»

 1. حامد نیازی

  سلام وقت بخیر شرکت شما طراحی سایت و سئو سایت را از صفر قبول میکنه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا