سئو سایت در اصفهان

بهترین شرکت سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان افزایش بازدید تضمینی

سئو اصفهان را به ما بسپارید ما خوشحالیم که به اطلاع برسانیم که ما یکی از شرکت های پیشرو دیجیتال مارکتینگ در اصفهان هستیم. چنانچه نیاز به سئو سایت خود در شهر اصفهان یا افزایش بازدید سایت خود را دارید به آدرس درستی آمده اید.

 • ارائه بهترین قیمت سئو اصفهان
 • تضمین قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
 • شرکت ساخت سایت ملزم به ارائه خدمات پس از فروش میباشد

سئو اصفهان

سئو در اصفهان
برای سئو سایت در اصفهان میتوانید از شماره پیامکی 100015015 استفاده نمایید

 

ما از رویکرد سئو کلاه سفید و روش های سئوی اثبات شده استفاده می کنیم تا وب سایت شما را با بهترین قیمت در خط اول گوگل قرار دهیم.

ساخت سایت
 
سئو سایت اصفهان
سئو وب سایت در اصفهان

شغل ما بهینه سازی سایت میباشد و کسب و کارهای زیادی در شهر اصفهان به ما مراجعه نمودند ما دوست داریم تمام مشکلات وبسایت شما را حل کنیم. ما همچنین راه حل ها را با تخیل خود به نمایش می گذاریم. راه حل های ما سودآوری مورد نیاز شما را به ارمغان می آورد. ما از پشتیبانی همه مشتریان خود برخورداریم.


سئو سایت اصفهان

شرکت ساخت سایت به بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال در اصفهان تبدیل شده است. ما عاشق تعیین اهداف هستیم. و به ویژه برای مشتریان ارزشمند خود وقت زیادی را سپری میکنیم.

دلیل آن این است که ما بهترین شرکت سئو سایت در اصفهان هستیم. هدف اصلی ما این است که حداکثر تلاش خود را در جهت نیازهای مشتریان خود به کار گیریم. آنها نیاز را منتقل می کنند و ما آن را حل می کنیم. ما اهمیت سئو وب سایت را درک می کنیم.

شاید باور این موضوع مشکل باشد که بیش از 40٪ از کل جمعیت کشور در اینترنت به خدمات نیاز دارند. ما به شما کمک می کنیم رشد کنید. به عبارت دیگر، اکنون تبلیغ یک تجارت بدون در نظر گرفتن فضای مجازی پوچ است.

ما بدون اینترنت قطع می شویم. هنگامی که افراد در مورد یک شرکت دیجیتالی در نزدیکی من در وب در Google جستجو می‌کنند، ظاهر می‌شویم. ما بهترین شرکت سئو سایت در اصفهان هستیم.

افزایش بازدید سایت در اصفهان
سئو سایت در اصفهان

اگر در بالای نتایج جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی مختلف ظاهر شوید، این امر منجر به ترافیک زیادی می شود. ما به شما کمک می کنیم تا این مشتریان را با خدمات حفظ مشتری خود برای بازگشت سرمایه بهتر تبدیل کنید.

سئو در اصفهان

آیا سئو سایت در اصفهان با قیمت بالا عرضه میشود؟

بهینه سازی و افزایش بازدید سایت در اصفهان به سه دلیل بسیار گران است: نمایش نتایج به زمان نیاز دارد، برای ایجاد و نگهداری یک کمپین به منابع زیادی نیاز دارد، و اغلب برای توسعه و رشد استراتژی شما به تخصص یک متخصص سئو متکی است.


هزینه سئو بهینه سازی سایت در اصفهان

ما به تحقیق، تجزیه و تحلیل، ایجاد و اجرای استراتژی های نتیجه گرا برای کسب و کار شما می پردازیم. ما بر تضمین رضایت 100٪ مشتریان تمرکز نموده ایم.

میانگین هزینه های سئو برای شرکت های سئو ایالات متحده 100 تا 250 دلار در ساعت است. که در مقایسه با شرکتهای بهینه سازی سایت در اصفهان بسیار گران قیمت است.

هزینه های سئو اغلب از 2500 تا 10000 دلار در ماه برای آژانس های ایالات متحده متغیر است. هزینه متوسط ​​طرح سئو 2800 دلار در ماه برای شرکت های سئو در خارج از کشور است که ممکن است 10 تا 50 دلار در ساعت هزینه کنند. ولی ما در اصفهان قیمت سئو و بهینه سازی را از مبالغ بسیار ناچیزی در نظر میگیریم.

اگر می خواهید به صورت فوری در نتایج گوگل ظاهر شوید، از خدمات adwords ما استفاده کنید. ما متخصصان دارای گواهینامه Google را داریم که با هزینه کمتر تبدیل های بیشتری را تضمین می کنند.

طراحی سایت
بهینه سازی سایت در اصفهان
هزینه مقرون به صرفه سئو سایت در اصفهان

شما نمی‌توانید تنها وب‌سایت خود را سئو کنید و تصور کنید که این کار تمام شده است. این یک هدف و کار همیشگی است.

-استونی دی‌گایتر

سئوی وبسایت اصفهان
سئو وبسایت کاملا تضمینی در اصفهان

گوگل تنها زمانی شما را دوست دارد که دیگران هم شما را دوست داشته باشند.

 

-وندی پیرهال
بهترین شرکت سئو سایت بهترین شرکت سئو سایت در مشهد قیمت طراحی سایت قیمت ساخت سایت فروشگاهی
طراحی سایت در مشهد طراحی سایت تخصصی در تهران طراحی سایت ورزشی طراحی سایت فروشگاهی
آموزش افزونه یا پلاگین طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت وکلا سئو در اصفهان

بهینه سازی سایت در اصفهان

افزایش رتبه سایت در اصفهان

seo سایت در اصفهان

سفارش سئو وب سایت در اصفهان

سئو هنر و علم متقاعد کردن موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است تا محتوای شما را به عنوان بهترین راه حل برای مشکل خود به کاربران خود توصیه کنند.

جیسون بارنارد

شرکت های سئو سایت در اصفهان چه وظایفی دارد؟

شرکت سئو سایت در شهر های بزرگ مانند اصفهان چندین نقش و مسئولیت مهم برای کمک به وب سایت مشتری خود دارد. این مقاله نقش ها، مسئولیت ها و انواع خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت سئو سایت را مورد بحث قرار می دهد.

وظایف شرکت سئو سایت چیست؟

1_درک اهداف مشتری و اهداف کسب و کار:

پرداختن به پرسش و پاسخ از کسب و کار و رسیدن به چشم انداز درست از اهداف شما

2_تحلیل و بررسی سایت شما:

 • نگاهی به ساختار بندی URL
 • برسی نقشه و دسته بندی سایت شما
 • محتوای سایت
 • نگاهی به تجربه ی کاربری سایت
 • بررسی سرعت وبسایت و سایر عوامل فنی

3_تحقیق در مورد کلمات کلیدی: (اصطلاحاتی را که یک وب سایت باید برای آنها رتبه بندی شود را مشخص کنید)

 1. سئو داخلی
 2. سئو خارجی
 3. گزارش رتبه بندی کلمات کلیدی بر روی سایت

4_بک لینک ها: (پروفایل ها و بک لینک های فعلی را تجزیه و تحلیل کنید)

 • حذف بک لینک های خطرناک
 • تقویت بک لینک های بی کیفیت
 • ایجاد بک لینک های قوی
https://soundcloud.com/podcast_fartak/16x9nbsmidgp?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

5_تجزیه و تحلیل رقبا: (شناسایی پتانسیل رتبه بندی وب سایت مشتری در مقابل وب سایت های رقیب)

 1. سایز و حجم وبسایت شما
 2. مقایسه بک لینک های شما با رقیب

6_گزارش SEO: (بررسی ماهانه تجزیه و تحلیل سایت و اهداف شرکت)

 • Google Analytics و تجزیه و تحلیل متریک سایت شما
 • بخش‌های مهم صفحه که باید از فهرست مطالب بالا به آن‌ها پیوند داده شود
سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان
بهترین شرکت سئو سایت در اصفهان

اگر شما نیازهای بازدید کنندگان خود را برآورده نکنید، مهم نیست که سایت شما بهینه سازی شده باشد.


-استونی دی‌گریتر

1_درک اهداف مشتری و اهداف کسب و کار:

قبل از شروع بهینه سازی سایت، شرکت سئو سایت باید بداند که مشتری می خواهد به چه چیزی برسد. اهداف بلند مدت مشتری چیست؟ و یا در چه حوزه ای و در چه سطحی فعالیت میکند.

1_رایج ترین اهداف سئو که توسط مشتریان بیان شده است عبارتند از:

 • “من می خواهم رتبه بهتری در گوگل کسب کنم.”
 • “گوگل چگونه رتبه بهتری به من ارائه میکند؟”
 • “من به ترافیک بیشتری در سایت خود نیازمندم.”
 • “چگونه ترافیک بیشتری در سایت داشته باشم؟”
 • “من به فروش بیشتری از سایت خود نیاز دارم.”
 • “چگونه فروش آنلاین خود را افزایش دهم؟”
 • “من می خواهم دید آنلاین بیشتری داشته باشم؟”
 • “چگونه می توانم افراد بیشتری را در مورد محصول/خدمت خود آگاه کنم؟”
 • و غیره

ارئه خدمات سئو سایت زمانی به بهترین شکل انجام میشود که یک شرکت مشاوره سئو به صورت کامل یک کسب و کار را شناسایی و آمادگی لازم برای تمام چالش های پیش رو را داشته باشد و حتی ممکن است برای دستیابی به اهداف مشتری ساعت ها وقت برای پرسش و پاسخ راجع به کسب و کار مشتری و اهداف بلند مدت آن نیاز داشته باشیم.

و در نهایت بهترین افزایش رتبه سایت تنها زمانی ایجاد می شود که درک واضحی از اهداف به دست آید. از این درک به دست آمده یک متخصص سئو می تواند یک بهینه سازی موثر را استراتژی و پیاده سازی کند که نیازهای مشتری را برآورده نماید.

https://soundcloud.com/asrino/9niteoezttof?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

2_تحلیل و بررسی سایت شما:

ناوبری وب سایت (منو) برای موفقیت بالقوه یک وب سایت بسیار مهم است. هم رتبه بندی موتورهای جستجوی وب سایت و هم نرخ تبدیل مستقیماً تحت تأثیر موارد منو قرار دارند.

امروزه همه به دنبال کاربری ساده هستند اگر گزینه‌های زیادی در دسترس باشد، و مشتری وبسایت شما را سر در گم کند ممکن است بازدیدکننده به دلیل پیچیدگی منو گیج شود و به سادگی به وب‌ سایتی برای استفاده آسان‌تر برود. این به تجربه کاربری (UX) مربوط می شود. هرچه کاربر احساس خوشایند کند در سایت ما امکان ماندن کاربر بیشتر است.

یک ساختار منوی بصری و ساده، استفاده و تعامل بیشتر بازدیدکنندگان افزایش میدهد. گوگل یک سری معیار هایی دارد که فرد سئو کار از آن به خوبی اطلاع دارد مثل «زمان حضور در سایت» و «نرخ کلیک (CTR)» و غیره.

با وجود همه موارد دیگر، وب سایتی که زمان بیشتری را در سایت توسط یک بازدیدکننده صرف می کند یا تعداد کلیک های بیشتری روی صفحات دیگر یک وب سایت دارد، نسبت به وب سایتی با زمان کمتر در سایت و CTR، رتبه بهتری خواهد داشت و احتمالاً ترافیک بیشتری دریافت می کند.

 • نقشه سایت(Sitemaps)
 • محتوا(Content)
 • طرح بندی تجربه کاربر(Layout / User Experience)
 • سرعت وبسایت و عوامل فنی(Website Speed & Other Technical Factors)

نقشه سایت(Sitemaps)

تشخیص اینکه آیا وب‌سایت مشتری از نقشه‌های سایت استفاده می‌کند یا خیر، مهم است، زیرا این نقشه‌ها به موتورهای جستجو کمک می‌کنند تا یک وب‌سایت را به اصطلاح کراول کنند (از صفحات بازدید کنند)، که به شناسایی سایت ما کمک میکندنمایه‌سازی بیشتر صفحات (که در موتور جستجو گنجانده شده است) کمک می‌کند.

مهمترین آنها نقشه های سایت XML (زبان نشانه گذاری eXtensible) هستند. یک گزینه اضافی نقشه سایت HTML (زبان نشانه گذاری فرامتن) است. اگر وب سایتی نقشه سایت (ترجیحاً نقشه سایت XML) نداشته باشد، وب سایت به درستی برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده است.

محتوا(Content)

یک شرکت سئو سایت حرفه ای باید کمیت و کیفیت محتوای موجود یک وب سایت را بررسی کند. آیا متن/کپی در صفحات مختلف وب سایت استفاده شده؟ صفحات وب سایت چگونه به یکدیگر مرتبط هستند آیا اصولی هست؟ بسیاری از موفقیت بهینه سازی موتورهای جستجو به کیفیت و مقدار متن در یک صفحه و تعداد صفحات (اندازه) یک وب سایت بستگی دارد.

بخشی دیگر از مسئولیت یک شرکت سئو سایت، درک فضای رقابتی(سرپ گوگل) است که چه رقیبانی دارد چه اعمالی نسبت به رقیب انجام میدهد تا سرپ نوردی راحت تری داشته باشد.

به طور معمول، وب سایت های بزرگتر (آنهایی که صفحات بیشتری دارند) رتبه بهتری نسبت به وب سایت های کوچکتر دارند. و صفحات بزرگتر با محتوای بیشتر در صفحه از صفحات نازکتر با محتوای کم بالاتر خواهند بود. مدیریت محتوا برای موفقیت آنلاین یک وب سایت بسیار مهم است که به عهده شرکت سئو سایت شما میباشد.

طرح بندی تجربه کاربر(Layout / User Experience )

تجربه کاربری یک وب سایت برای موفقیت آن بسیار مهم است. اگر بازدیدکننده ای وارد وب سایت شود و ظاهر آن را دوست نداشته باشد، به وب سایت دیگری می رود. اگر استفاده از یک وب سایت دشوار باشد، بازدیدکننده برای کشف آن وقت صرف نمی کند کاربر به دنبال یک تجربه لذت بخش در عین سادگی میباشد.

همانطور که قبلا ذکر شد، زمان در سایت و نرخ کلیک از عوامل مهم برای گوگل و رتبه بندی خوب هستند. بنابراین، تجربه کاربر برای رتبه بندی بسیار مهم است. علاوه بر این، طراحی وب سایت مطلوب با تصاویر جذاب و استفاده از رنگ، باعث تشویق بیشتر به تبدیل (انجام یک اقدام دلخواه مانند پر کردن فرم یا خرید) می شود.

سرعت وبسایت و عوامل فنی(Website Speed & Other Technical Factors)

رتبه‌بندی بالاتر و ترافیک بیشتر، دلایل اصلی استخدام مشتری یک متخصص سئو می باشد، بنابراین، متخصص بهتر می‌داند چگونه به عناصر فنی یک وب‌سایت که برای رتبه‌بندی خوب مهم هستند نگاه کند. 

در میان این عوامل موفقیت، عناصری مانند زمان بارگذاری یک صفحه وب (سرعت وب سایت) و اینکه آیا یک وب سایت از نظر کاربران موبایل جذاب هست یا ن زیرا 80% از کاربران اینترنت با موبایل هستند. 

چندین جنبه فنی مربوط به کد، قالب و افزونه ها/افزونه های یک وب سایت وجود دارد که برای بهینه سازی یک وب سایت برای رتبه بندی بهتر باید تجزیه و تحلیل و استفاده میشوند.

3_تحقیق در مورد کلمات کلیدی: (اصطلاحاتی را که یک وب سایت باید برای آنها رتبه بندی شود را مشخص کنید) :

برای دستیابی به رتبه های برتر، یک آژانس بازاریابی سئو باید بداند که روی چه کلمات کلیدی تمرکز کند تا بتواند محتوای یک صفحه وب را به درستی بهینه کند.ممکن است کلمات کلیدی کارفرما قابل استفاده و نادرست باشد.  تحقیق کلمات کلیدی به شناسایی عباراتی که حجم جستجوی بالایی دارند و احتمال انجام یک اقدام دلخواه از جانب کاربر را به سود ما دارد کمک میکند.


4_بک لینک ها: (پروفایل ها و بک لینک های فعلی را تجزیه و تحلیل کنید) :

بک لینک توسط متخصصین سئو مهمترین عنصری است که به رتبه بندی کمک می کند. یک شرکت سئو باید بک لینک ها (نمایه بک لینک) را به وب سایت مشتری تجزیه و تحلیل کند. بک لینک های بی کیفیت می توانند با ضربه زدن به اعتبار و اعتبار یک وب سایت به رتبه بندی وب سایت آسیب بزنند.

هنگامی که یک بک لینک از یک وب سایت نامرتبط می آید، ممکن است پیامی متفاوت به گوگل ارسال کند. به عنوان مثال، اگر وب سایت مشتری در مورد تعمیر خودرو باشد، باید بک لینک هایی از سایر وب سایت های مرتبط با خودرو داشته باشد. پیوندهای وب‌سایت‌های غیرمرتبط ممکن است درک موتور جستجو را از موضوع وب‌سایت شما کم کند و بنابراین ممکن است به رتبه‌بندی کلمات کلیدی مرتبط با خودرو لطمه بزند.


5_تجزیه و تحلیل رقبا: (شناسایی پتانسیل رتبه بندی وب سایت مشتری در مقابل وب سایت های رقیب) :

تعداد صفحاتی که وب سایت مشتری در مقایسه با رقبای خود دارد به تعیین سطح رقابتی که می تواند در آن موفق شود کمک می کند هرچه صفحات بهینه شده ما بیشتر باشد ما به عنوان مرجع بالای گوگل قرار میگیریم. 

به طور معمول، هر چه یک وب سایت تعداد صفحات بیشتری داشته باشد، احتمال اینکه بتواند از یک وب سایت کوچکتر بالاتر باشد، بیشتر است.

هنگامی که یک شرکت سئو سایت متوجه می شود که اندازه وب سایت مشتری چگونه با رقبای خود مقایسه می شود، می توان استراتژی سئو موثرتری ایجاد کند و با برنامه ریزی دقیق از رقیب پیشه میگیرد.

 برای یک شرکت سئو اتلاف وقت و هزینه خواهد بود که به دنبال کلمات کلیدی باشد که وب سایت مشتری آن به سادگی نمی تواند برای آنها رقابت کند. احتمال کمی وجود دارد که یک وب سایت با 100 صفحه بتواند به خوبی یک رقیب با 500 صفحه رتبه بندی کند. به طور کلی محتوا ارزش زیادی دارد در متور های جست و جو.


بک لینک ها که لینک هایی از سایر وب سایت ها به وب سایت شما هستند، مهمترین عنصر برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو هستند. از خودتون میپرسید چرا؟ خوب، فرض الگوریتم جستجوی گوگل بر اساس ارزش “شفاهی” است. 

بسیار شبیه مفهوم تایید شدن مثبت از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده، لینک‌های سایر وب‌سایت‌ها به روشی مشابه توسط گوگل ارزش‌گذاری می‌شوند.

هر چه بک لینک بیشتر باشد، یک وب سایت ارجاعات مثبت بیشتری دریافت می کند و از نظر گوگل، وب سایت باید برای کاربران ارزشمندتر باشد و در نتیجه، وب سایت در نتایج جستجو رتبه بهتری خواهد داشت.

از آنجایی که بک لینک ها مهمترین عنصر سئو هستند، حوزه ای است که اغلب توسط کارشناسان سئو مورد سوء استفاده قرار می گیرد که برای سایت شما کاری خطرناک میباشد.

متخصصان سئو که از طرف مشتریان بهینه سازی وب سایت را انجام می دهند، نباید دستکاری بک لینک را تمرین کنند چون گوگل دستکاری بک لینک ها را خارج از قوانین خود می بیند و به همین دلیل سئو کلاه سیاه در نظر گرفته می شود که منجر به اسپم شدن توسط گوگل میشود.


6. گزارش SEO: بررسی ماهانه تجزیه و تحلیل و اهداف شرکت

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

وقتی یک وب سایت کد آنالیتیکس گوگل را روی وب سایت خود نصب می کند، گوگل می تواند معیارهای وب سایت را اندازه گیری کند. داده های تحلیلی ارائه شده توسط گوگل برای صاحبان وب سایت و کارشناسان سئو ارزشمند است زیرا داده ها بینش هایی را در مورد نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت ارائه می دهند. با درک نحوه تعامل (یا عدم تعامل) بازدیدکنندگان با یک وب سایت، می توان تنظیماتی را برای بهبود سایت انجام داد.

برای مثال، اگر یک صفحه وب بیشترین بازدید را در یک وب سایت داشته باشد و برای طولانی ترین زمان، این دو معیار بینشی را در مورد محتوایی که بیشتر توسط بازدیدکنندگان خوانده می شود، ارائه می دهد. از سوی دیگر، یک صفحه وب که مشاهده نمی شود را می توان با محتوای اطلاعاتی اضافی برای بهبود تعامل با بازدیدکننده ارتقا داد.

تجزیه و تحلیل معیارهای سئو وب سایت

یک شرکت حرفه ای سئو از معیارهای وب سایت برای بهبود نرخ تبدیل کلی وب سایت مشتری استفاده می کند. در حالی که رتبه بندی بهتر و ترافیک بیشتر به یک وب سایت اولین مسئولیت یک آژانس سئو است، یک متخصص سئو باید فراتر از این اولین مسئولیت اساسی باشد.

 ارائه خدمات حرفه ای سئو فراتر از رتبه بندی و ترافیک به بهبود استفاده کلی از وب سایت توسط بازدیدکنندگان است. بهینه سازی وب سایت همچنین شامل بهبود اقداماتی مانند زمان کلی صرف شده در وب سایت، افزایش تعداد صفحات بازدید شده و سایر معیارهایی است که سطح تعامل بازدیدکنندگان با وب سایت را بهبود می بخشد. هدف، در نهایت، نرخ تبدیل بیشتر است، یعنی تبدیل بیشتر بازدیدکنندگان (یعنی فروش آنلاین یا تکمیل فرم).

نتیجه:

یک شرکت سئو سایت اصفهان مسئولیت های زیادی در قبال مشتریان خود دارد و هدف اصلی بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو میباشد که کمک میکند در جست و جوی کاربران بهتر دیده شوید. برای دستیابی به اهداف مشتری، شرکت سئو سایت در اصفهان با مشاوره حرفه ای ابتدا باید بفهمد که مشتری به دنبال چه چیزی است. و نسبت یه اطلاعات به دست آمده بهترین بهینه سازی را برای مشتری خود به ارمغان بیاورد.


آیا سئو سایت برای هر کسب و کاری مهم است؟

اگر سؤالاتی مثل این از خودتون می‌پرسید، در جای درستی قرار گرفته اید. به عنوان متخصص در زمینه سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، می دانیم که سئوی مناسب می تواند یک کسب و کار آنلاین را ایجاد و به فروش بالا برساند یا شکست دهد. ما به عنوان متخصص در این زمینه توضیح خواهیم داد که چرا سئو مهم است، کدام کسب و کارها به آن نیاز دارند.

سئو سایت چگونه کار می کند؟

سئو متشکل از چندین استراتژی مهم جهت رسیدن به راس یک کسب و کار و اقدامات ویژه بر روی سایت کسب و کار و بهترین شیوه ها است که هدف نهایی همه آنها بهبود موقعیت وب سایت شما در موتورهای جستجو است – به همین دلیل به آن “بهینه سازی موتور جستجو” می گویند.

کلا دو نوع سئو وجود دارد: درون صفحه (onpage) و خارج از صفحه(off page). سئو داخلی شامل هر چیزی است که می توانید در وب سایت خود برای بهبود رتبه خود رعایت کنید و قرار دهید. این به مواردی مانند سرعت سایت، حضور کلمه کلیدی، متن هدر و غیره اشاره دارد.

از سوی دیگر، سئوی خارج از صفحه شامل هر کاری است که در وب سایت های دیگر انجام می شود و ممکن است بر رتبه بندی شما تأثیر بگذارد. به طور کلی، این فقط به پیوندها اشاره دارد.

برای بهینه سازی وب سایت شما برای رتبه بندی بالا در صفحه اول موتورهای جستجو، زمان + دانش سئو + اجرای موفقیت آمیز فاکتورهای سئو داخلی + سئو خارجی مورد نظر نیاز است. اگر قدرت جمعی سایت شما یا سئوی یک صفحه فردی از سایرین قدرتمندتر باشد، با توجه به یک پرس و جو خاص در گوگل (کوئری)، رتبه 1 را کسب خواهید کرد.

از آنجایی که سئو فاکتورهای رتبه بندی زیادی را شامل می شود، می توانید سایت شماره 1 را به عنوان برنده شدن در مسابقات سه گانه تصور کنید. در یک ورزش سه‌گانه واقعی، برنده بخش دویدن لزوماً برنده کل مسابقه نیست – و در مورد SEO نیز همینطور است.

سایتی که بیشترین لینک، بیشترین صفحه یا بیشترین بازدید کننده را دارد، لزوما سایت شماره 1 نیست. عملکرد کلی آنها تعیین می کند که چه کسی در صدر قرار می گیرد پس نگران نباشید و به ادامه مطلب توجه کنید.

چرا سئو سایت در کلان شهری مانند اصفهان مهم است؟


سئو سایت، به رعایت فاکتور هایی که در گوگل برای تعیین رتبه اول در صفحه نتایج(سِرپ) مهم و حیاتی میباشد را سئو گویند( با توجه به پرسش های کاربران در موتور جست و جو) یا به عبارتی ساده تر به مجموعه اقداماتی که روی یک سایت انجام میشود در کلماتی مشخص تا در نتایج گوگل با توجه به همان کلمات صلاحیت بیشتری پیدا کند را سئو سایت گوییند

. بدون سئوی مدرن، دستکاری نتایج جستجو بسیار ساده خواهد بود به طوری که سایتی که بیشترین لینک یا بیشترین صفحه را دارد که همگی به راحتی توسط یک نرم افزار ساده تولید می شود؛ میتواند به راحتی به جایگاه اول دستیابد و به طور مداوم اول نتایج باشد.

سئو مهم است زیرا نتایج جستجو را منصفانه نگه می دارد. توانایی دستکاری این نتایج را تا حد امکان کاهش می‌دهد، به طوری که سایت‌هایی که در هر جستجو ظاهر می‌شوند شایسته ی حضور در صدر نتایج گوگل هستند.

سخت کوشی و وب سایتی که برای بازدیدکنندگان جذاب باشد با رتبه های بالای موتورهای جستجو مرتبط است، بنابراین اگر سایت شما این معیارها را داشته باشد، شانس بیشتری برای نمایش در نتایج خواهید داشت.

کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند و سایتی که در صدر نتایج گوگل میباشد به منظور مرجع بودن و کامل بودن آن سایت میباشد و نشان می دهد که سایت شما منبع معتبری است.

هرچه رتبه شما در صفحات نتایج بالاتر باشد، سایت شما کلیک و ترافیک بیشتری دریافت میکند. سئو همچنین تجربه کاربر را بهبود می بخشد و باعث می شود مشتریان به خریدارهای مکرر تبدیل شوند. و سئو مقرون به صرفه است. صنایع رقابتی می توانند پول زیادی را برای ترافیک وب سایت پولی خرج کنند.

البته، هنوز هم می‌توانید فضای تبلیغاتی بخرید و با بیلبورد های سط شهر به تبلیغات بپردازید، اما اگر با بودجه محدودی کار می‌کنید، سئو یک راه عالی برای هدایت ترافیک واجد شرایط به سایت شما بدون پرداخت مستقیم برای آن است.

آیا سئو سایت در شهر اصفهان و شهر های بزرگ برای برخی از مشاغل مهمتر از سایرین است؟


ممکن است از خود بپرسید که آیا سرمایه گذاری در سئوی وب سایت شما واقعاً بسیار مهم است؟ آیا برخی از مشاغل یا صنایع بیش از سایرین به بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارند؟

هر وب سایتی در مورد سئو نیازهای متفاوتی دارد. اما به ندرت این تجارت یا صنعت است که این نیازها را تعیین می کند. معمولاً عواملی مانند:

 • مرحله وب سایت در روند رشد
 • نحوه واکنش بازدیدکنندگان به وب سایت
 • کسب و کار می خواهد برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی کند
 • میزان رقابت برای آن کلمات کلیدی
 • اینکه آیا در گذشته سئو انجام شده است یا خیر
 • این که آیا سایت تحت هر نوع جریمه گوگل است یا خیر

بسیار مهم هستند و باید توسط فردی متخصص تحلیل و بررسی شوند. اگر در حال ایجاد یک  فروشگاه جواهرات آنلاین  هستید و مصمم هستید که برای کلمه کلیدی “جواهرات” رتبه بندی کنید، بدانید که سئوی شما پرهزینه تر و وقت گیرتر از سئو برای یک فروشگاه جواهر برای کودکانی است که “جواهرات خوب کودکان” را هدف قرار می دهند.

زیرا این به دلیل رقابت بالا بر روی اولین کلمه کلیدی است. هر چه رقابت بر سر کلمه بالا تر باشد سئو هم وقت گیر تر و مهم تر میباشد—بنابراین برای رسیدن به جایگاه های برتر، کار بسیار بیشتری لازم است که بسته به استراتژی متخصص سئو قابل انعطاف است و این فقط به این معنی است که سئو بیشتر یک چالش است.

 سئو برای هر کسب و کاری، صرف نظر از صنعت یا رقابت آن، بسیار مهم است. باز هم، این به این دلیل است که شما نمی توانید بسیاری از عواملی که شما را احاطه کرده اند کنترل کنید، اما می  توانید سئوی خود را کنترل کنید. و اگر می‌توانید مستقیماً بر ترافیک، رتبه‌بندی، و فروش یا سرنخ‌های وب‌سایت خود تأثیر بگذارید… چرا این کار را زود تر شروع نکنید.


مزایای سئو سایت چیست؟

شاید از خودتون پرسیده باشید که آیا باید در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) سرمایه گذاری کنم؟ آیا سئو ارزش واقعی ارائه می دهد؟ آیا سئو واقعاً عامل مهمی در رشد کسب و کار است؟ صاحبان مشاغلی که قصد دارند شرکت خود را از طریق انواع کانال های بازاریابی دیجیتال رشد دهند، ممکن است مزایای جستجوی اینترنتی ارگانیک را ارزیابی کنند.

1. سئو سایت و اکتشاف ارگانیک و ترافیک وب سایت با کیفیت بالا را افزایش می دهد

دید ارگانیک که منجر به افزایش ترافیک وب سایت می شود، یک مزیت بزرگ سئو است. بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار هدفمند و مشتری محور است. یک استراتژی موثر SEO به ارائه صفحات وب شما به مخاطبان مرتبط از طریق جستجوهای مربوطه کمک می کند.

2. SEO ROI (Return on Investment)

بازگشت سرمایه قابل توجهی را نسبت به نقشه راهی که برای تجارت خود کشیده اید را به ارمغان می آورد. رعایت ROI در پروژه شما به عنوان یک پشتیبانی مالی نیز میباشد تا تجارت شما ضرر زیادی متحمل نشود و از زیان بیش از حد جلو گیری کند.

3. سئو سایت اعتبار و اعتماد را بهبود می بخشد

رتبه بندی در صفحه اول گوگل باعث افزایش اعتبار در بین مشتریان بالقوه می شود. گوگل وب سایت ها را بر اساس ده ها سیگنال درون صفحه و خارج از صفحه، مانند محتوای ایجاد شده، سرعت وب سایت و قابلیت استفاده از موبایل رتبه بندی می کند.

در حالی که اکثر مصرف‌کنندگان احتمالاً این سیگنال‌ها را در نظر نمی‌گیرند، کاربران انتظار دارند Google ابتدا محتوای مرتبط و ارزشمند را ارائه دهد. بیشتر افراد به طور ضمنی به الگوریتم اعتماد دارند و 75 درصد از کاربران به صفحه دو نمی روند.

اعتماد بر اساس قدرت موتور جستجو و یک محصول یا خدمات با کیفیت بالا ایجاد می شود که باعث ایجاد اعتبار در بین بازدیدکنندگان می شود.

4. SEO ارتقاء 24/7 را ارائه می دهد

تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو پس از ساعات کاری متوقف نمی‌شود. محتوا پس از اتمام بودجه، مانند تبلیغات پولی، ناپدید نمی شود. رتبه‌بندی‌هایی که از طریق سئو به دست می‌آیند، وب‌سایت شما را 24 ساعته ارتقا می‌دهند و از (حداقل) 60000 جستجوی گوگل که در هر ثانیه انجام می‌شود، استفاده مطلق می‌برند.

یک بار دیگر، سئو منحصربه‌فرد است زیرا به شرکت شما اجازه می‌دهد تا زمانی که کاربران شما را جستجو می‌کنند به راحتی به شما دسترسی داشته باشد – نه در بیلبوردی که در مسیر خارج از شهر قرار دارد، و دسترسی محدود پیدا می کند.

5. سئو کل قیف بازاریابی را هدف قرار می دهد

شرکت بهینه سازی سایت در اصفهان
طراحی قیف فروش در سئو سایت اصفهان

بازاریابی محتوا که توسط SEO هدایت می شود، شامل انواع مختلفی از محتوا است که هر مرحله از قیف بازاریابی را هدف قرار می دهد.

در حالی که یک پست وبلاگ برتر یا میان قیف در ابتدا تبدیل نمی شود، محتوایی مانند این وفاداری و آگاهی به نام تجاری را ایجاد می کند – ویژگی هایی که منجر به تبدیل می شود.

6. سئو به تمام مخاطبان هدف شما می رسد

سئو فقط برای سازمان هایی با یک مخاطب هدف واحد نیست. بهینه سازی موتورهای جستجو برای شرکت هایی که مخاطبان مختلف را هدف قرار می دهند، شاید با همان خدمات، به همان اندازه موثر است.

به عنوان مثال، یک شرکت نصب استخر ممکن است به صاحبان خانه و مشتریان تجاری، دو مخاطب مجزا، خدمات ارائه دهد. سئو به سازمان ها اجازه می دهد تا از طریق تحقیق کلمات کلیدی مبتنی بر هدف به هر مخاطبی دسترسی پیدا کنند.

برای دستیابی به هر دو مخاطب، می توان صفحات خدمات جداگانه ای ایجاد کرد که یکی عبارت کلیدی «خدمات نصب استخر مسکونی» و دیگری «خدمات نصب استخر تجاری» را هدف قرار می دهد.

7. SEO تجربه کاربر را بهینه می کند

تجربه کاربری یک جزء حیاتی سئو و یک فاکتور مهم رتبه بندی گوگل است. Search Engine Journal توضیح می‌دهد: «Google یاد گرفته است که چگونه یک تجربه کاربری مطلوب یا نامطلوب را تفسیر کند و یک تجربه کاربری مثبت به عنصری اساسی برای موفقیت یک وب‌سایت تبدیل شده است.»

8. SEO موفقیت PPC را افزایش می دهد


تبلیغات موتور جستجوی پولی (PPC) و سئو به خوبی با هم کار می کنند. رتبه‌بندی وب‌سایت در بالای نتایج جستجوی پولی و در میان رتبه‌بندی‌های ارگانیک صفحه اول، فرصت‌های بیشتری را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد تا از وب‌سایت شما بازدید کنند و اعتبار برند را تقویت کنند. علاوه بر این، از داده های SEO می توان برای اطلاع رسانی و بهینه سازی استراتژی PPC خود استفاده کرد.

9. SEO یک استراتژی بازاریابی بلند مدت است

بهترین شرکت بهینه سازی سایت در اصفهان
استراتژی افزایش رتبه سایت شما در اصفهان

در حالی که سئوی با کیفیت اغلب در سال اول تأثیر قابل توجهی در کسب و کار ایجاد می کند، تلاش های سئو در طول زمان ترکیب می شود و منجر به افزایش نتایج برای چندین سال می شود.

در واقع، بزرگی نتایج سئو و بازگشت سرمایه با بودجه، تلاش و زمان صرف شده برای آن مطابقت دارد. اگر یک شرکت SEO وعده نتایج آنی را می دهد، مراقب باشید.

10. سئو کلیدی برای مشاهده جستجو است

ما در یک عصر غیرقابل انکار دیجیتال زندگی می کنیم. سازمان هایی که قصد ایجاد یک برند تاثیرگذار را دارند باید در وب قابل مشاهده باشند. با این حال، اگر در صفحه یک نیستید، احتمالاً کلیک برنده نمی‌شوید یا برند خود را برای کسی تبلیغ نمی‌کنید. امروزه، بهینه سازی موتورهای جستجو برای هویت برند پررونق حیاتی است.

سئوی وب سایت در اصفهان
بهینه سازی وبسایت در اصفهان

سئو را به چشم یک پروژه نگاه نکنید، چون مداوم باید روی سئو وب سایت شما به صورت مداوم کار شود.

شرکت سئو سایت

سئو سایت در شهر های کم جمعیت

تعداد کمی از صاحبان کسب و کار در شهر های کم جمعیت و کوچک به اهمیت سئو سایت و بازار دیجیتال خود پی برده اند، و اکثرا شنیده اند که سئو مهم نیست و سود کافی را ندارد. 

به هر حال با یک حساب سر انگشتی و سوال از خود در باره این که، چگونه می توانید با شرکت های بزرگتر از شهرهای بزرگ رقابت کنید؟ متوجه میشوید که هیچ راه به جز پیوستن به بازار گسترده ی اینترنتی ندارید.

در آینده ای نه چندان دور 80% کسب و کار های فیزیکی و سنتی کنار خواهد رفت و بازر رقابت بر روی بستر اینترنت خواهد افتاد. و چقدر خوب است که هرچه زودتر دست به کار شوید و خود را به رقابت بازار بزرگ اینترنتی برسانید.

 خوب، تا اینجا به این پی بردیم که واقعیت این است که سئو همچنان ضروری است، حتی برای مشاغل کوچک. در اکثر مواقع شما میتوانید از سئو به نفع خود استفاده کنید، حتی اگر بودجه کمی دارید.

بستر اینترنت مثل زمان راه اندازی گوگل نیست. تعداد کاربران بسیار بیشتر و صفحات بسیار بیشتری وجود دارد، اما قوانین نحوه جستجوی افراد تغییر نکرده است.

 افرادی که از یک شهر کوچک به اینترنت دسترسی دارند، تفاوت چندانی با افرادی که در یک شهر بزرگ هستند ندارند. اگر می خواهید کسب و کارتان موفق شود و بازار خود را بیش از پیش در دست داشته باشید، باید در صفحه اول گوگل شهر خود باشید.

سئو سایت محلی

همانطور که بالا اشاره شد، مشاغل کوچک در گذشته تا به امروز تمایلی به پذیرش بازاریابی موتورهای جستجو نداشتند، اما زمان تغییر کرده است. در چند سال گذشته، سئوی محلی ضروری شده است، و گوگل شروع به برجسته کردن مشاغل محلی در نتایج جستجوی خود کرده است. 

بنابراین، به جای پذیرش اینکه گوگل آنها را نادیده می گیرد، کسب و کارها باید بازاریابی محلی سئو را بپذیرند و از آن به نفع خود استفاده کنند و هر چه سریع تر وارد عمل شوند.

همانطور که اهمیت سئو سایت در مقاله ای توسط گروهای بازاریابی ایرانی به وضوح نشان داده شد، شما میتوانید با دلیل بیشتری اقدام به تصمیم گیری کنید و متوجه آن باشید که فقط به این دلیل که در یک شهر کوچک هستید به این معنی نیست که برای شما رقیبی وجود ندارد. 

واقعیت این است که رقبای شما احتمالاً برای بازاریابی دیجیتال پول و وقت صرف میکنند. اگر اینطور نیستید، مشتریان بالقوه زیادی را از دست خواهید داد.

در نظر بگیرید که یک جراح مغز و اعصاب مشهور هستید. مردم آنقدر به شما اعتماد دارند که می خواهند شما را به صورت حضوری از سراسر دنیا ببینند تا آنها را جراحی کنید. 

اکنون، می دانیم که ما همه پزشک مشهوری نیستیم. با این حال، این بدان معنا نیست که کسب و کار شما نمی تواند مانند یک پزشک مشهور نتوانید کسب و کار خود را از شهر کوچک و بزرگ خود فراتر ببرید.

 قبل از همه‌گیری دیجی کالا، این مرکز خرید در بستر اینترنت، در سراسر کشور، همیشه ترافیک شهرهای بزرگ‌تر را کاهش داده و به صرفه جویی در وقت و هزینه مردم کمک کرده. امروزه مردم به دنبال چیزی بیشتر از یک محصول هستند. 

آنها همچنین به دنبال یک تجربه و حس نو هستند که اینترنت بستری را فراهم می کند که تمام جهان می توانند از آن تجربه به دست آورند! اکنون، همه ما نباید انتظار داشته باشیم که دیجی کالای بعدی باشیم یا حداقل دوران بازنشستگی خود را در یک چهار دیواری بگذرانیم چرا که از رقابت در بازار ناشناخته دیجیتال می ترسیم.

شرکت ساخت سایت به شما بازار دیجیتال را معرفی و با نقشه راه کسب و کار شما را بهبود میبخشد.

سئوکار سابقه دار در اصفهان
اهمیت سئو سایت کسب و کار شما در اصفهان

با سئو سایت در اصفهان تجارت خود را به بهترین شکل ممکن به دنیا معرفی کن

سئو سایت

سئو چیست و چرا مهم است؟

احتمالاً صدها بار شنیده اید که بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک ابزار حیاتی بازاریابی دیجیتال است. اما آیا واقعاً می دانید سئو چگونه کار می کند ؟ حتی اگر درک اولیه ای از آنچه که مستلزم آن است داشته باشید، ممکن است هنوز درک کاملی از این فرآیند پیچیده و چندوجهی نداشته باشید.

سئو از عناصر متعددی تشکیل شده است، و دانستن اینکه آنها چیستند و چگونه کار می کنند، برای درک اینکه چرا سئو بسیار مهم است، اولین قدم و مهم ترین قدم است. به طور خلاصه، سئو بسیار مهم است زیرا وب سایت شما را بیشتر قابل مشاهده می کند و این به معنای ترافیک بیشتر و فرصت های بیشتر برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان است. ابزارهای SEO را که می توانید برای رتبه بندی بهینه استفاده کنید برسی کنید و آموزش ببینید.

همچنین ابزار ارزشمندی برای آگاهی از برند، ایجاد روابط با مشتریان بالقوه، و قرار دادن خود به عنوان یک متخصص معتبر و قابل اعتماد در حوزه کاری شما است. بنابراین، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد سئو و اینکه چرا موفقیت در دنیای دیجیتال امروزی حیاتی است، بیان شده است.

عناصر حیاتی بازاریابی سئو

احتمالاً صدها بار شنیده اید که بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک ابزار حیاتی بازاریابی دیجیتال است. اما آیا واقعاً می دانید سئو چگونه کار می کند ؟ حتی اگر درک اولیه ای از آنچه که مستلزم آن است داشته باشید، ممکن است هنوز درک کاملی از این فرآیند پیچیده و چندوجهی نداشته باشید.

سئو از عناصر متعددی تشکیل شده است، و دانستن اینکه آنها چیستند و چگونه کار می کنند، برای درک اینکه چرا سئو بسیار مهم است، کلیدی است. به طور خلاصه، سئو بسیار مهم است زیرا وب سایت شما را بیشتر قابل مشاهده می کند و این به معنای ترافیک بیشتر و فرصت های بیشتر برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان است. ابزارهای SEO را که می توانید برای رتبه بندی بهینه استفاده کنید ، بررسی کنید .

همچنین ابزار ارزشمندی برای آگاهی از برندینگ، و ایجاد روابط با مشتریان بالقوه، و قرار دادن خود به عنوان یک متخصص معتبر و قابل اعتماد در حوزه کاری بهینه سازی سایت شما است. بنابراین، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد سئو و اینکه چرا موفقیت در دنیای دیجیتال امروزی حیاتی است، گفته شود.

بهترین شرکت سئو سایت در اصفهان
سئو اصفهان

عنصر های حیاتی بازاریابی سئو در دیجیتال مارکتینگ

 1. کلمات کلیدی
 2. محتوای شما
 3. سئو خارج از صفحات شما
 4. سئوی محلی
 5. بازاریابی موتورهای جستجو
 1. درک اهمیت سئو برای مشاغل مدرن
 2. مشاهده و رتبه بندی
 3. ترافیک وب
 4. قدرت
 5. ایجاد یک تجربه بازدیدکننده بهتر
 6. به یاد داشته باشید، موتورهای جستجو خطاپذیر هستند

کلمه های کلیدی


روزهایی که کلمات کلیدی تنها تکنیک سئو مهم بودند، گذشته است، اما این بدان معنا نیست که آنها هنوز حیاتی نیستند. تفاوت در این است که امروزه کلمات کلیدی باید به خوبی مورد تحقیق و بررسی قرار می گیرند،و با دقت انتخاب می شوند و با احتیاط در محتوای شما استفاده می شوند تا اثربخش باشند.

اما کلمات کلیدی دقیقا چیست؟ کلمات کلیدی کلمات و عباراتی هستند که مشتریان بالقوه برای یافتن محتوای آنلاین از آنها استفاده می کنند و سپس برندها می توانند برای ارتباط با مشتریان بالقوه ای که به دنبال محصولات و خدمات آنها هستند استفاده کنند.

هنگام انجام مراحل کلیدی تحقیق کلمات کلیدی ، مهم است که به دنبال مواردی باشید که دارای نرخ جستجوی بالا و رقابت کم هستند و کلمات کلیدی دم کوتاه (مانند سگ )، کلیدواژه های دم بلند (مانند توله سگ های تریر برای فروش ) و کلمات کلیدی محلی (مانند توله سگ برای فروش در قهدریجان ) برای کار بر روی محتوای شما. همراه با یک کلمه کلیدی اولیه یا بذری، باید کلمات کلیدی ثانویه و ثالثی نیز داشته باشید زیرا آنها همچنان ارزشی برای کسب و کار شما دارند. در نهایت، از کلمات کلیدی برای بهینه سازی تمام عناوین، URL ها و سایر عناصر سئوی درون صفحه خود استفاده کنید (در ادامه در مورد آن بیشتر خواهیم گفت…)

محتوا شما


محتوا بخش مهمی از سئو سایت شماست است زیرا وسیله ای است که برای دستیابی و جذب مخاطبان از آن استفاده می شود. دانستن زاویه خود و ایجاد محتوای مناسب ضروری است.

به عنوان مثال، اگر شما صاحب یک مدرسه هستید و می خواهید دید خود را افزایش دهید، ممکن است یک سری وبلاگ در مورد باغبانی، انتخاب گونه های مناسب گیاهان، نکات رشد و موارد دیگر منتشر کنید. وقتی شخصی که می‌خواست درباره باغبانی بداند به دنبال آن اطلاعات می‌رفت، وبلاگ شما ظاهر می‌شد و می‌توانید با ارائه اطلاعات ارزشمند با آن مشتری ارتباط برقرار کنید. ایده این است که به عنوان مثال، زمانی که زمان خرید یک گیاه فرا رسید، شما اولین مدرسه ای باشید که به ذهنتان خطور کرد.

محتوای امروز باید آموزشی، اما در عین حال جالب، مرتبط و قابل اشتراک گذاری باشد. محتوا در اشکال مختلفی وجود دارد، از جمله:

 • محتوای صفحه وب
 • فیلم های وب سایت
 • وبلاگ ها ( راه اندازی وبلاگ خود برای تمرین آسان است!)
 • عکس های محتوایی یا اینفوگراف ها
 • پادکست ها یا ویس رکورد های شما
 • فهرست ها
 • راهنماهای چگونه
 • کاغذهای سفید و کتاب های الکترونیکی
 • پست های رسانه های اجتماعی
 • لیست های محلی

سئو خارج از صفحه

سئوی خارج از صفحه شامل شیوه های بهینه سازی خارجی است که به جای سایت شما، در خارج از سایت به سئو شما کمک میکند .

تکنیک اصلی مورد استفاده برای سئوی خارج از صفحه، ایجاد بک لینک است، زیرا بک لینک های با کیفیت به سایت شما از سایت های خارجی به موتورهای جستجو می گوید که سایت شما با ارزش و با کیفیت است که به ایجاد اعتبار کمک می کند.

تاکتیک ها و تکنیک های زیادی برای ایجاد بک لینک وجود دارد، و برخی از بهترین روش های فعلی شامل وبلاگ نویسی مهمان، ایجاد تعداد زیادی اینفوگرافیک یا عکس های آموزنده که به شدت به اشتراک گذاشته می شوند و استفاده از اینفلوئنسر در محتوای سایت خود است.

سئوی محلی

سئوی محلی اهمیت افزاینده ای پیدا می کند زیرا افراد بیشتری از دستگاه های تلفن همراه برای جستجو استفاده می کنند. این روزها، اکثر همه جستجوها بر روی یک دستگاه تلفن همراه انجام می شود و تقریباً نیمی از این جستجوها دارای هدف محلی هستند.

بنابراین، فرض کنید شما صاحب یک رستوران هستید، سپس سئوی محلی اطمینان حاصل می کند که وقتی مردم منطقه شما به دنبال بهترین رستوران های شهر می روند، با سایت شما روبرو می شوند.

در کنار استفاده از کلمات کلیدی محلی، سایر بهترین روش‌های سئوی محلی شامل ادعای فهرست راهنما، ایجاد صفحات مکان خاص برای سایت شما، و ایجاد صفحات برای کسب و کار شما (همچنین صفحات درگاهی نیز نامیده می‌شود ) در فهرست راهنمای محلی Google My Business و Google Maps است.

بازاریابی موتورهای جستجو

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) به تلاش های بازاریابی پولی اشاره دارد و شامل مواردی مانند تبلیغات بومی، گوگل ادوردز، تبلیغات رسانه های اجتماعی، پرداخت به ازای کلیک (PPC)، تبلیغات خرید گوگل، تبلیغات نمایشی و موارد دیگر می شود.

اگرچه SEM همیشه جزء اصلی یک استراتژی جامع سئو نیست، اما جایگاه خود را دارد زیرا می تواند به شما در دستیابی به مخاطبان جدید و بسیار هدفمند کمک کند. شما همچنین می توانید SEO و SEM خود را با هم کار کنند .

نمونه هایی از فعالیت های تبلیغاتی SEM عبارتند از:

 • کمپین های پولی و هدفمند
 • کپی مبتنی بر کلمه کلیدی که به طور خاص به تجارت یا محصول شما مربوط می شود
 • شاخص های عملکردی مانند نرخ کلیک (CTR) و هزینه به ازای هر کلیک (CPC)

درک اهمیت سئو برای مشاغل مدرن

مشاهده و رتبه بندی


یکی از مهمترین کارکردهای سئو افزایش دید است، به این معنی که وقتی مشتریان بالقوه به دنبال چیزی هستند که شما باید ارائه دهید، راحت تر شما را پیدا کنند. دیده شدن ارتباط مستقیمی با رتبه شما دارد.

هرچه در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه بالاتری داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان بالقوه شما را ببینند و به سایت شما مراجعه کنند، بنابراین افزایش رتبه صفحه ارگانیک بسیار مهم است. هرچه تلاش‌های شما در سئو مؤثرتر باشد، رتبه شما بالاتر می‌رود و دید بهتری خواهید داشت، که به ویژه زمانی مهم است که در نظر بگیرید که یک چهارم کاربران وب هرگز از اولین SERP عبور نمی‌کنند.

ترافیک وب

افزایش ترافیک وب یکی از اهداف اصلی سئو است و زمانی که دید و رتبه را افزایش می دهید ترافیک را افزایش می دهید. این را برای لحظه ای در نظر بگیرید: رتبه شماره 1 در جستجوی گوگل نزدیک به 32% از کلیک ها را به خود اختصاص می دهد و تنها یک نقطه بالاتر در نتایج جستجو می تواند CTR را تا 30.8% افزایش دهد.

جام طلایی برای بسیاری از بازاریابان، «قطعه ویژه» است که اغلب به عنوان موقعیت شماره 0 شناخته می شود زیرا در بالای URL رتبه بندی شده اول ظاهر می شود. این معمولاً محتوایی است که از یک صفحه فرود در یک وبلاگ گرفته شده است که به سؤالی که مردم در جستجوی آن هستند پاسخ می دهد و می تواند به کلیک ارگانیک شما کمک زیادی کند.

بنابراین، اگر می‌خواهید افراد بیشتری وب‌سایت شما را از طریق یک موتور جستجو پیدا کنند، باید از روش‌های سئو استفاده کنید که به شما کمک می‌کند در بین پنج موقعیت برتر و در حالت ایده‌آل رتبه یک قرار بگیرید.

قدرت

اعتبار صفحه (PA) به طور فزاینده ای برای موتورهای جستجو مهم است زیرا برای کاربران وب اهمیت بیشتری پیدا می کند. در اصل، اقتدار به این معنی است که وب سایت شما قابل اعتماد، با کیفیت بالا، مرتبط است و چیزی برای ارائه دارد.

امتیازات از 1 تا 100 متغیر است و هر چه تعداد شما بیشتر باشد، سایت شما از اعتبار بیشتری برخوردار است. شما می توانید رتبه PA خود را با استفاده از ابزارهایی مانند Moz بیابید و در حالی که تأثیرگذاری بر آن دشوار است، بسیاری از کارشناسان سئو معتقدند که این به پروفایل پیوند مربوط می شود – دریافت لینک های خارجی از منابع معتبر و پربازدید.

ایجاد یک تجربه بازدیدکننده بهتر

یکی دیگر از دلایل مهم بودن سئو این است که تمام زمانی که برای تولید محتوای عالی و بهینه سازی سئو در صفحه اختصاص می دهید، قابلیت استفاده سایت شما را بهبود می بخشد. این یک تجربه یکپارچه و مثبت برای مشتری ایجاد می کند.

به عنوان مثال، هنگامی که اقداماتی را انجام می دهید تا سایت خود را ریسپانسیو کنید، آن را برای همه بازدیدکنندگان تلفن همراه شما و همچنین افرادی که از لپ تاپ یا دسکتاپ بازدید می کنند قابل استفاده می کند.

به طور مشابه، با افزایش سرعت بارگذاری صفحه، نرخ پرش خود را کاهش می دهید و بازدیدکنندگان را تشویق می کنید که مدت زمان بیشتری را در سایت خود صرف کنند.

مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه در سریع ترین زمان ممکن بارگذاری شود، با محدودیتی در بارگذاری تا سه ثانیه نگذرد! هر چه زمان بارگذاری بیشتر باشد ، نرخ پرش بیشتر و تبدیل شما کمتر می شود.

شرکت سئوی اصفهان
تجربه ی خوب کاربر در وبسایت ما از پارامتر های مهم افزایش رتبه وبسایت شما در اصفهان

به یاد داشته باشید، موتورهای جستجو خطاپذیر هستند

سئو مهم است زیرا موتورهای جستجو کامل نیستند. اگر برای مقابله با شکست آنها اقدامات لازم را انجام ندهید، وب سایت شما بهای آن را خواهد پرداخت.

به عنوان مثال، اگر یک سایت ساختار پیوند مناسبی نداشته باشد، ممکن است موتورهای جستجو به درستی سایت را نگردند و ایندکس نکنند که می تواند رتبه بندی را کاهش دهد.

خطاهای کدنویسی می توانند موتورهای جستجو را به طور کامل مسدود کنند و بدون توجه به اینکه چقدر زمان برای سایر تلاش های سئو اختصاص می دهید، رتبه سایت شما را غیرممکن می کند. سایر زمینه های رایج که در آن موتورهای جستجو ممکن است با مشکل مواجه شوند عبارتند از:

 • صفحات تکراری
 • تشکیل می دهد
 • تصاویر
 • فلش
 • متن
 • فایل های صوتی
 • فایل های صوتی
 • ویدئو و سایر محتوای غیر متنی
 • زبان و معناشناسی

قیمت طراحی سایت را به صورت تخصصی از ما بپرسید.

قیمت ساخت سایت

چگونه شبکه های تحویل محتوا (cdn) بر سئو تاثیر می گذارند؟

امروزه، کسب‌وکارها به طور فزاینده‌ای در حال حرکت آنلاین هستند تا پیشنهادات خود را به مخاطبان گسترده‌تری نشان دهند و کسب‌وکار خود را تبلیغ کنند. تحقیقات صنعت نشان می دهد که تعداد فروش، تعداد مشتریان به دست آمده، دیده شدن کسب و کار به دست آمده و معیارهای آگاهی از برند یک شرکت به طور مستقیم با عمق محتوای وب سایت شرکت مرتبط است.

یک وجه مشترک مهم بین دنیای آفلاین و آنلاین برای مشاغل وجود دارد – یک مکان خوب . ضروری است که وقتی مشتری بالقوه شما به دنبال ارزیابی شرکت های بالقوه برای خرید است، باید برای آنها قابل مشاهده باشید. 

در حالی که، در اصطلاح آفلاین، ممکن است به املاک و مستغلات اشاره شود، در دنیای آنلاین، این موتورهای جستجو هستند که به عنوان دریچه ای برای مشاهده و دسترسی گسترده کسب و کار شما عمل می کنند.

دید هدف کلیدی است که هدف بهینه سازی موتور جستجو (یا SEO) برای کسب و کار شما است. سئو به کسب و کار شما کمک می کند تا زمانی که افراد عبارت یا کلمه کلیدی را تایپ می کنند، به صورت آنلاین پیدا شود.

این بسیار مهم شده است که شرکت ها می توانند به دلیل نتایج خود در موقعیت خود در موتورهای جستجو صعود یا سقوط کنند. با بهبود سئوی خود، می‌توانید دید بالاتری را برای کسب‌وکارهای آنلاین خود فراهم کنید و در نتیجه به تبدیل‌های بالاتری دست خواهید یافت و بر قیمت نهایی خود تأثیر می‌گذارید. 

موتور جستجو، بینگ، گزارش می‌دهد که وب‌سایت‌هایی که در جایگاه اول قرار دارند، 42 درصد از ترافیک را دریافت می‌کنند. دومی 11 درصد و سومی فقط 8 درصد می گیرد. از این رو، برای به دست آوردن حداکثر ترافیک، رسیدن به قله حیاتی است. 

رسیدن به رتبه اول در موتور جستجو جادویی نیست و چندین فاکتور وجود دارد که الگوریتم های موتورهای جستجو آنها را در نظر می گیرند. در ژانویه 2018؛ گوگل که حدود 80 درصد از جستجوهای جهانی را به خود اختصاص می دهد، اعلام کرد که سرعت صفحه یک عامل مهم رتبه بندی خواهد بود. 

افرادی که در حال گشت و گذار در اینترنت هستند، به خصوص در مواردی که ترافیک تلفن همراه از ترافیک مبتنی بر دسکتاپ بیشتر است، سریعتر پاسخ می خواهند. 

سپس، گوگل از سال 2018 به بعد، اعلامیه بزرگی را در رویکرد نمایه سازی موبایل اول خود اعلام کرد. در حالی که سرعت بارگذاری وب سایت همیشه به عنوان یک فاکتور مهم رتبه بندی در نظر گرفته می شود، این اعلامیه از طرف گوگل می تواند به عنوان یک دستورالعمل روشن در مورد آنچه مدیران وب سایت ها باید مطمئن شوند تا رتبه بالایی در موتورهای جستجو کسب کنند، تفسیر شود. 

امروزه وب سایت ها به طور فزاینده ای غنی و پیچیده شده اند – جاوا اسکریپت، ویدیوها، تصاویر و فایل های CSS متعددی بر روی سرور میزبانی می شوند تا تجربه کاربری غنی و جذابی را برای بازدیدکنندگان وب سایت ایجاد کنند. ضروری است زیرا می خواهید تجربه ای لذت بخش ارائه دهید – کلید دریافت تبدیل. با این حال، با یک اشکال همراه است. میزبانی این فایل های اضافی سنگین به این معنی است که بر سرعت بارگذاری صفحه تأثیر می گذارد. 

وب‌سایت‌ها فرصت‌هایی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کنند تا به مخاطبان جهانی پاسخ دهند و  شرکت‌ها می‌توانند از بازارهای جهانی با یک تجربه وب‌سایت لذت‌بخش استفاده کنند، جایی که سرعت بارگذاری صفحه یک جزء حیاتی است. 

هر چه سرور وب سایت از کاربر دورتر باشد، بارگذاری محتوا بیشتر طول می کشد. برای این منظور، CDN ها به عنوان یک استراتژی قدرتمند برای کسب و کارهای آنلاین ظاهر شده اند.    

CDN ها چگونه به سئوی شما مرتبط می شوند؟
CDN ها اساساً شبکه ای از سرورهای توزیع شده جغرافیایی هستند که محتوای وب سایت را در حافظه پنهان ذخیره می کنند و در نتیجه یک نسخه از وب سایت را در مراکز داده متعدد در سراسر جهان ذخیره می کنند.

هنگامی که کاربر صفحه ای را از وب سایت درخواست می کند، درخواست به نزدیکترین گره CDN برخورد می کند و محتوا از محتوای کش شده از نقاط حضور CDN (PoPs) تحویل داده می شود. 

CDN ها به طور چشمگیری زمان درخواست تا تحویل را کاهش می دهند تا صفحه وب بسیار سریعتر تحویل داده شود. CDN ها همچنین مزایای دیگری نیز ارائه می دهند.

می توانید تصاویر خود را در CDN ذخیره کنید و این تصاویر را مستقیماً از PoP ها تحویل دهید. تصاویر معمولاً زمان بیشتری برای بارگذاری می‌برند و می‌توانید سرعت وب‌سایت خود را با ذخیره تصاویر در CDN بهینه کنید.    

CDN ها مزایای سئو قابل توجهی را با ارائه موارد زیر ارائه می دهند:

 • زمان بارگذاری سریعتر
 • بهینه سازی تصویر
 • بهینه سازی جلسات
 • مقیاس پذیری
 • امنیت

امروزه وب سایت ها به مخاطبان جهانی پاسخ می دهند. بنابراین، ارائه یک تجربه درجه یک به کاربران در اطراف ضروری است، حتی اگر پهنای باند کمتری داشته باشند.

CDN ها نقش مهمی در بارگذاری سریعتر وب سایت ها دارند. ما قبلاً در مورد چگونگی تأخیر در هنگام ارائه پاسخ از سرور صحبت کردیم، به خصوص زمانی که سرور به طور قابل توجهی بیشتر قرار دارد.  

CDN به کاهش تأخیر و به حداقل رساندن از دست دادن بسته کمک می کند و به سرعت بخشیدن به تحویل محتوای شما به کاربر نهایی کمک می کند. 

سایر ویژگی های CDN به بهبود سئوی شما کمک می کند. با استفاده از الگوریتم های کش و هدرهای متعارف، CDN ها به مبارزه با مشکلات محتوای تکراری کمک می کنند که به بهبود SEO وب سایت شما کمک می کند.

الگوریتم‌های رتبه‌بندی گوگل، سایت‌ها را در صورتی که محتوای تکراری را در مکان‌های مختلف میزبانی کنند، جریمه می‌کنند. 

CDN ها همچنین به کاهش بلایایی مانند خرابی وب سایت در هنگام اوج ترافیک کمک می کنند و از حملات DDoS که می توانند وب سایت شما را خراب کنند محافظت می کنند.

اگر وب سایت شما یک خرابی سمت سرور یا 404 را نشان دهد، این برای سئوی شما وحشتناک است زیرا به طور مستقیم بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد و منجر به خروج کاربران از وب سایت شما می شود – سیگنالی که گوگل در ارزیابی قابلیت اعتماد یک سایت در نظر می گیرد.

مگر اینکه به زودی به آن رسیدگی شود و وب سایت شما دوباره فعال شود. شما می توانید به سرعت رتبه خود را خیلی سریع از دست بدهید.  

همچنین، CDN ها از سخت افزار و نرم افزار به طور موثرتری برای بهینه سازی ذخیره سازی و دسترسی به محتوا استفاده می کنند. به عنوان مثال، اطلاعاتی که اغلب به آنها دسترسی پیدا می کند را می توان در درایوهای SSD یا رم ذخیره کرد در حالی که محتوایی که کمتر به آنها دسترسی پیدا می کند در هارد دیسک ذخیره می شود. 

با الگوریتم‌های یادگیری ماشین داخلی، CDN‌ها می‌توانند تصمیمات مسیریابی و ذخیره‌سازی را در زمان واقعی اتخاذ کنند تا هزینه و ذخیره‌سازی بهینه را برای منابع سرور شما فراهم کنند.

مقیاس پذیری که CDN ها ارائه می دهند به شما کمک می کند تا استقرار خود را بر اساس نیازهای فوری خود تنظیم کنید و هزینه نگهداری یا خرید سرورهای اضافی را که فقط برای زمان اوج مصرف مورد نیاز خواهند بود، کاهش دهید.  


CDN ها نقش مهمی در بهینه سازی سرعت صفحه دارند. زمان بارگذاری وب سایت ها به طور مستقیم بر رتبه بندی جستجوی آنها تأثیر می گذارد.

CDN می تواند به شما کمک کند وب سایت خود را سریعتر در صفحات نتایج موتور جستجو فهرست کنید . با دید بیشتر در مکان‌های چندگانه و استراتژیک، کسب‌وکار شما به رسمیت شناختن برند بالاتری خواهد یافت و می‌تواند رشد کند و از بازارهای جهانی استفاده کند.

هنگامی که به درستی راه اندازی شود، یک CDN می تواند یک فناوری آسان و مقرون به صرفه برای سرعت بخشیدن به بارگذاری وب سایت شما باشد و سئوی شما و همچنین تجربه کاربری در وب سایت شما را افزایش دهد.

قیمت سئو سایت در اصفهان
مهم بودن CDN برای سئو سایت شما در اصفهان

10 مزیت کلیدی سئو برای کسب و کار شما

اگر به دنبال ایجاد آگاهی بلندمدت از برند، گسترش مخاطبان هدف و کسب درآمد بیشتر هستید، بهینه سازی برای موتورهای جستجو بسیار مهم است. بیایید به 10 مزیت مهم سئو برای کسب و کار شما و اینکه چگونه می توانید آنها را درک کنید، نگاهی بیاندازیم

1. اعتبار شما را افزایش می دهد

سایتی که در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد معمولاً توسط موتورهای جستجو با کیفیت بالا و قابل اعتماد در نظر گرفته می شود و این به نوبه خود اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد.

زمانی را صرف بهبود و افزودن محتوا به سایت خود کنید، سرعت سایت خود را افزایش دهید و در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید تا به رتبه سایت شما حتی بالاتر رود.

لازم نیست برای شما هزینه ای داشته باشد

جدا از زمان، اگر خودتان آن را مدیریت کنید، سئو هزینه ای مانند سایر استراتژی های بازاریابی مانند پرداخت به ازای کلیک ندارد.

موتورهای جستجو 24/7 سایت شما را می خزند و محتوای مفید را تبلیغ می کنند و به شما کمک می کنند تا مشتریان جدید را به طور ارگانیک پیدا کنید.

برای اینکه از تلاش‌های خود در سئو نهایت استفاده را ببرید، مقداری از زمان خود را به بررسی محتوا در سایت‌های با رتبه بالاتر در جایگاه خود اختصاص دهید و سعی کنید محتوایی بهتر از آنها بنویسید. سپس، محتوای خود را در سیستم عامل های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

از بازاریابی محتوا پشتیبانی می کند


محتوای اصلی و سئو دست به دست هم می دهند. با ایجاد محتوای مفید برای بازدیدکنندگان، از جمله متن، تصویر و ویدیو، سایت شما در نتایج جستجو رتبه بهتری خواهد داشت.

اما سئو می تواند از تلاش های بازاریابی محتوای شما نیز پشتیبانی کند. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما کیفیت بالایی دارد و برای کلمات کلیدی که می خواهید رتبه بندی کنید بهینه شده است و از آنجایی که موتورهای جستجو تازگی را دوست دارند، محتوای خود را به طور منظم به روز کنید.

کمپین های PPC را به حداکثر می رساند

استراتژی های بازاریابی بدون پرداخت (SEO) و پولی (PPC) به خوبی با هم کار می کنند. PPC به سایت شما کمک می کند تا در بالای نتایج جستجوی پولی ظاهر شود، در حالی که SEO به صورت ارگانیک همین کار را انجام می دهد.

ظاهر شدن هر دو نتیجه در بالای صفحه نتایج موتور جستجو، اعتبار برند شما را افزایش می‌دهد و نشان می‌دهد که شما صرفاً برای اینکه در صدر قرار بگیرید، برای تبلیغات پول خرج نمی‌کنید.

شما می‌توانید از SEO برای به حداکثر رساندن کمپین‌های PPC خود استفاده کنید – برای مثال، اگر یک صفحه با رتبه بالا از آن به عنوان بخشی از تبلیغات PPC استفاده کنید، بهتر عمل می‌کند، به خصوص اگر کلمه کلیدی هزینه به ازای هر کلیک پایینی داشته باشد.

به شما یک مزیت رقابتی می دهد

رقبای شما احتمالاً روی سئو سرمایه گذاری خواهند کرد، به این معنی که شما نیز باید سرمایه گذاری کنید. کسانی که سرمایه گذاری زیادی روی سئو می کنند اغلب در نتایج موتورهای جستجو از رقبا پیشی می گیرند و سهم بازار را به دست می آورند.

اگر فکر می کنید که نتایج در صفحه اول جستجوی گوگل بیش از 90 درصد از ترافیک را دریافت می کنند، نمی توانید در آنجا حضور نداشته باشید، به خصوص اگر رقبای شما هستند.

با شناسایی رقبای خود، تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف آنها و ایجاد و مدیریت شهرت آنلاین خود شروع کنید. سپس، مطمئن شوید که سایت شما سریع بارگذاری می شود و سازگار با موبایل است، بهترین محتوای ممکن را ایجاد کنید و بر ارائه بهترین تجربه کاربری تمرکز کنید

می تواند به شما کمک کند تا به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید


در حالی که بسیاری از کمپین های بازاریابی تمایل دارند بر روی یک مخاطب هدف تعریف شده تمرکز کنند، سئو می تواند به شما کمک کند هر کسی را با هدف در یک مقطع زمانی خاص جذب کنید، صرف نظر از اینکه در چه مرحله ای از قیف خرید هستند.

با تبلیغات PPC یا اجتماعی، می توانید بالقوه های بیشتری را جذب کنید که ممکن است علاقه مند به تجارت با شما باشند.

لیستی از کلمات کلیدی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید ایجاد کنید. سپس، از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای گسترش آن استفاده کنید.

در نهایت، از تحقیقات رقابتی برای اصلاح لیست خود با شناسایی اینکه رقبای شما چه کسانی هستند، برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی می شوند و کجا بک لینک دارند، استفاده کنید و از این اطلاعات برای ایجاد یک استراتژی سئو بهتر استفاده کنید

به شما کمک می کند در جستجوهای محلی رتبه بهتری کسب کنید

جستجوهای محلی مانند “لوله کشان نزدیک من” رایج تر می شوند . و نزدیک به 80٪ از جستجوهای محلی در تلفن همراه منجر به تبدیل می شود. استراتژی های سئوی محلی می تواند به شما کمک کند این جستجوگران را که اغلب آماده خرید هستند جذب کنید.

اولین قدم برای شروع با استراتژی های سئو محلی، ایجاد یک حساب Google برای کسب و کار من است. سپس، شروع به درخواست بررسی از مشتریان خود کنید. با اطمینان از داشتن نام، آدرس و شماره تلفن صحیح، فهرست های خود را بهینه کنید.

همچنین مطمئن شوید که فهرست خود را برای جستجوی صوتی بهینه کنید، به این معنی که محتوای غنی و قانع کننده را با لحنی مکالمه بنویسید که به اکثر سوالات رایج پاسخ می دهد و راه حل هایی برای مشکلات جستجوگران ارائه می دهد.

برخی از مراحل دیگر شامل در نظر گرفتن دقیق کلمات کلیدی محلی و ایجاد فهرست در فهرست های کسب و کار محلی است.


قابلیت استفاده از وب سایت را بهبود می بخشد

سئو به معنای سازگاری سایت شما با موتورهای جستجو است، اما همچنین می تواند تجربه مشتری را هنگام بازدید از وب سایت شما بهبود بخشد.

اگر برای تولید محتوای مفید و باکیفیت کار کنید، سایت خود را سریع‌تر و واکنش‌گراتر کنید، بک لینک‌ها را اضافه کنید و هر صفحه را بهبود ببخشید، معمولاً یک وب‌سایت عالی علاوه بر وب‌سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه شده است، دریافت می‌کنید.

عواملی که قابلیت استفاده را بهبود می بخشد شامل ساختار قوی سایت و ناوبری است که هر دو عاملی در رتبه بندی سایت توسط موتورهای جستجو هستند.

سئو سایت در اصفهان میتواند برند و تجارت شما رو در کل کشور تبلیغات کند.

سئو سایت در اصفهان

نتایج قابل اندازه گیری دریافت می کنید

با سئو، می توانید تغییرات در رتبه بندی، تبدیل ها و ترافیک وب سایت را دنبال کنید. پلتفرم‌هایی مانند Google Analytics مجموعه جامعی از اطلاعات را ارائه می‌کنند که به شما امکان می‌دهد تا سطح فوق‌العاده‌ای را بررسی کنید.

برای مثال، می‌توانید سفر خرید هر کاربر وب‌سایت را مشاهده کنید – از جمله صفحاتی که با آنها درگیر شده‌اند، کلمات کلیدی که برای جستجو استفاده کرده‌اند و اینکه آیا اقدامات خاصی را انجام داده‌اند یا خیر. شما می توانید از این بینش ها برای تنظیم و بهبود استراتژی SEO خود استفاده کنید

نرخ تعامل کاربر را بهبود می بخشد

یک سایت بهینه شده ترافیک باکیفیتی به ارمغان می آورد. اگر سایتی با محتوای مفید دارید که با هدف جستجوگر مطابقت دارد، احتمالاً زمان بیشتری را برای مرور صرف می‌کند که در نهایت می‌تواند منجر به تبدیل بیشتر و افزایش بازگشت سرمایه شود.

مشتریانی که مدت طولانی تری با یک وب سایت ارتباط برقرار می کنند، تمایل بیشتری به ارتباط با برند دارند – این می تواند منجر به حمایت از مشتری و درآمد طولانی مدت شود.

برای بهبود نرخ تعامل کاربر، از یکی از ابزارهای آنلاین متعدد برای ممیزی سایت خود استفاده کنید و سپس مواردی مانند عنوان و متا تگ های خود را بهینه کنید. همچنین، مطمئن شوید که یک وب سایت امن و سازگار با موبایل ارائه می دهید.

سئو اصفهان

در شهر بزرگ و صنعتی ااصفهان شما میتوانید کسب و کار خود را به راحتی گسترش دهید و برای بازار فروش مخطبان هدف خود را از کلان شهر های دیگر انتخاب کنید. اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را دارید وبه بازاری پر سود فکر میکنید باید سئو سایت را برای افزایش رتبه وبسایت در دستور کار خود قرار دهید.

4.8/5 - (146 امتیاز)

29 دیدگاه دربارهٔ «بهترین شرکت سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان افزایش بازدید تضمینی»

 1. حامد نیازی

  سلام وقت بخیر شرکت شما طراحی سایت و سئو سایت را از صفر قبول میکنه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *