اطلاعات الکسا سایت vincoshop.ir

اطلاعات رتبه الکسا سایت vincoshop.ir

در تاریخ هفت خرداد هزار و سیصد و نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت vincoshop.ir در سه ماهه اخیر صد و پانزده هزار و دویست و پنجاه و چهار می باشد. این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش نه صد و هشتاد و شش هزار و دویست و هشتاد و یک بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود هشت صد و هفتاد و یک هزار وبیست و هفت واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 100.0% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه دو  هزار و چهار صد و نود و نه را کسب کرده است.

کلمات کلیدی سایت vincoshop.ir

سایت vincoshop.ir با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

  1. وینکوشاپ اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ نود و سه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سی و شش می باشد.
  2. وینکو شاپ دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سیزده می باشد.
  3. پیشخوان وینکوشاپ ا سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صفر و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است شش می باشد.
  4. مودم 4g قابل حمل نوبیا مدل wd660-n چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صفر و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صفر می باشد.
  5. بیمه سپرده زندگی پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صفر و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صفر می باشد.

رقبای سایت vincoshop.ir

  • سایت salamatfars.ir با رتبه الکسا شصت و شش و رتبه هم پوشانی صد و پنجاه و نه اولین رقیب سایت vincoshop.ir محسوب می شود.
  • سایت onlinecode.ir با رتبه الکسا شصت و شش و رتبه هم پوشانی شصت و نه دومین رقیب سایت vincoshop.ir محسوب می شود.
  • سایت itmina.com با رتبه الکسا شصت و شش و رتبه هم پوشانی دویست و یک سومین رقیب سایت vincoshop.ir محسوب می شود.
  • سایت webpul.net با رتبه الکسا شصت و شش و رتبه هم پوشانی هشتاد و دو  چهارمین رقیب سایت vincoshop.ir محسوب می شود.
  • سایت behinashop.ir با رتبه الکسا شصت و شش و رتبه هم پوشانی شصت و هفت پنجمین رقیب سایت vincoshop.ir محسوب می شود.

ورودی های سایت vincoshop.ir

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط چهل و سه درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا