طراحی سایت appsaz.ir

اطلاعات رتبه الکسا سایت اپ ساز دات ای ار

 

اپ ساز یازده خرداد نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت appsaz.ir در سه ماهه اخیر صد و هشت هزار و صد و بیست و سه می باشد.این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش صد و هشت هزار و ششصد و سی و دو  بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود پانصد و نه واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 92.8% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه سه هزار و پانصد و یک را کسب کرده است.

 

[ux_image id=”7416″]

کلمات کلیدی سایت appsaz.ir

 

سایت appsaz.ir با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

 1. طراحی اپلیکیشن اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است ده می باشد.
 2. اپ ساز دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و شش می باشد.
 3. ساخت اپلیکیشن سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهارده می باشد.
 4. طراحی اپلیکیشن موبایل چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است نه می باشد.
 5. اپلیکیشن ساز پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ دو  و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است پانزده می باشد.
 6. چگونه اپلیکیشن خود را در بازار بگذاریم ششمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ بیست و نه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است پنجاه و هشت می باشد.
 7. ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی هفتمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ بیست و هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و شش می باشد.
 8. ارسال برنامه به بازار هشتمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ بیست و هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صد و بیست و نه می باشد.
 9. ثبت اپلیکیشن در کافه بازار نهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ بیست و هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صد می باشد.
 10. اپلیکیشن با دهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ پنجاه و سه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است پانصد و پنجاه و یک می باشد.
 11. اپلیکیشن شرکت یازدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ چهل و هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است هفت می باشد.
 12. طراحی سایت دوازدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ پنجاه و هشت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است هفده می باشد.
 13. طراحی وب سایت سیزدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ پنجاه و هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است هفت می باشد.
 14. mtz store چهاردهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ ده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است هفت می باشد.
 15. app store optimization پانزدهیمن کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهار می باشد.
 16. هزینه طراحی اپلیکیشن شانزدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است شش می باشد.
 17. اپلیکیشن ios ووکامرس هفدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است شصت و یک می باشد.
 18. ایونت هجدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سی و یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و نه می باشد.
 19. بهینه سازی اپلیکیشن نزدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ چهارده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و هشت می باشد.
 20. طراحی اپلیکیشن بیستمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صد و بیست و سه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است پنجاه و شش می باشد.
 21. اپ سازکلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صد و چهارده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهار می باشد.
 22. ساخت اپلیکیشنکلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صد و پنج و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهار می باشد.
 23. طراحی اپلیکیشن موبایلکلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هشتاد و یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صفر می باشد.
 24. اپلیکیشن سازکلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهار می باشد.

 

رقبای سایت appsaz.ir

 • سایت appeto.ir با رتبه الکسا سی و چهار و رتبه هم پوشانی پنجاه و هشت اولین رقیب سایت appsaz.ir محسوب می شود.
 • سایت puzzley.ir با رتبه الکسا سی و چهار و رتبه هم پوشانی چهل و شش دومین رقیب سایت appsaz.ir محسوب می شود.
 • سایت tabaneshahr.com با رتبه الکسا سی و چهار و رتبه هم پوشانی صد و بیست و نه سومین رقیب سایت appsaz.ir محسوب می شود.
 • سایت appchar.com با رتبه الکسا سی و چهار و رتبه هم پوشانی صد چهارمین رقیب سایت appsaz.ir محسوب می شود.
 • سایت appwizard.ir با رتبه الکسا سی و چهار و رتبه هم پوشانی پانصد و پنجاه و یک پنجمین رقیب سایت appsaz.ir محسوب می شود.

 

ورودی های سایت appsaz.ir

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط هفتاد و شش درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

[ux_image id=”7417″]
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا