میل چیپ (Mailchimp) چیست؟

Mailchimp چیست ایمیل انبوه میلچیمپ

میل چیمپ Mailchimp یک سایت خدمات دهنده ارسال ایمیل انبوه و فرم اتوماسیون بازاریابی است که برای مشاغلی که از ایمیل برای دسترسی به بازارهای هدف خود استفاده می کنند، طراحی و توسعه یافته است.

میل چیمپ Mailchimp یک ابزار همه چیز تمام برای ایمیل مارکتینگ است که در آن می توانید لیست های پستی خود را مدیریت کنید همچنین قالب های ایمیل سفارشی ایجاد کنید، و کل کمپین های بازاریابی خود را پرورش دهید و بصورت خودکار به کمپین خود رسیدگی کنید.

شرکت‌هایی که به دنبال اهرم بازاریابی ایمیلی هستند، به ابزاری مانند میل چیمپ Mailchimp نیاز دارند تا کمپین‌های خود را مانند یک دستگاه کاملاً روغن‌کاری شده اجرا کنند.

در این پست به طور مفصل درباره اهمیت بازاریابی ایمیلی و توانایی هایی که میل چیمپ Mailchimp قادر به انجاش میباشد صحبت خواهیم کرد.

ما همچنین ویژگی‌های متمایز میل چیمپ Mailchimp را بیان می‌کنیم تا مشخص کنیم چرا یک شرکت به این ابزار کاربردی برای الزامات بازاریابی ایمیلی خود نیاز دارد.

میل چیمپ Mailchimp چیست؟

Mailchimp یک پلت فرم بازاریابی ایمیلی جامع است که تمام الزامات مکاتبات ایمیلی شما با مشتریان، شرکت های وابسته و سایر ذینفعان را برآورده می کند.

برخلاف بسیاری از پلتفرم‌های بازاریابی و اتوماسیون همه‌کاره دیگر، میل چیمپ یک برنامه مبتنی بر وب است. این بدان معناست که شما می توانید آن را درست مانند یک وب سایت در هر مرورگر وب بدون نیاز به دانلود و نصب یک برنامه نرم افزاری سنگین بر روی دستگاه های خود استفاده کنید.

میل چیمپ علاوه بر سهولت در بازاریابی ایمیلی شما مدیریت لیست پستی، ایجاد قالب، تقسیم بندی، اتوماسیون و غیره را بر عهده دارد همچنین ویژگی های تحلیلی نیز ارائه می دهد تا بتوانید تعیین کنید که چگونه با ایمیل خود کار کرده اید.

چرا ایمیل مارکتینگ؟

بازاریابی ایمیلی یک روش موثر برای سازمان‌هاست همچنین برای اجرای تبلیغات گسترده و جهانی بدون تاکید بر منابع بازاریابی است.

علیرغم محبوبیت بازاریابی در رسانه های اجتماعی، مانند اینستاگرام و غیره هنوز هم ایمیل یک راه موثر برای ترویج تجارت، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان موجود است.

امروزه بسیاری از آمار و ارقام ثابت می‌کنند که ایمیل پتانسیل بازاریابی زیادی دارد و کسب‌وکارها هرگز نباید از آن به عنوان ابزاری مناسب برای گسترش پایگاه کسب و کار، تقویت برند و بهبود درآمد خود غافل شوند.

  • بازاریابی ایمیلی میانگین بازگشت سرمایه 122 درصدی را ارائه می دهد که بالاتر از سایر کانال های بازاریابی دیجیتال است.
  • بیش از 70 درصد از افراد می خواهند که برندها از طریق ایمیل با آنها ارتباط برقرار کنند.
  • بیش از نیمی از کاربران مورد بررسی اذعان دارند که ایمیل های بازاریابی بر تصمیمات خرید آنها تأثیر می گذارد.
  • 60٪ از مشتریان دوست دارند برای پیشنهادات تبلیغاتی در لیست ایمیل مشاغل ثبت نام کنند.
  • بیش از 80 درصد از مشاغل مورد بررسی می گویند که بازاریابی ایمیلی نرخ جذب و حفظ مشتری را بهبود می بخشد.

این آمار اهمیت ایمیل به عنوان یک ابزار بازاریابی را بیشتر می کند. کسب و کاری که به دنبال تسخیر فضای دیجیتال است نمی تواند بدون استفاده حداکثری از بازاریابی ایمیلی این کار را انجام دهد.

چرا به Mailchimp نیاز دارید؟

ایمیل مارکتینگ فقط ارسال یک ایمیل انبوه به بازار هدف و انتظار برای پاسخ آنها از طرف مشتریان شما نیست. یک کمپین بازاریابی ایمیلی مؤثر دارای اجزا و مراحل بسیاری است.

همچنین شما بدون استفاده از این گونه ابزار ها برای ارسال ایمیل به مشکل میخورید چرا که ایمیل شما ممکنه در قسمت اسپم یا هرزنامه ذخیره شود و هرگز توسط مشتریان دیده نخواهد نشود ویا خارج از بازه زمانی مورد نظر شما دیده شود.

با ویژگی‌هایی که در زیر مورد بحث قرار می‌گیرد، Mailchimp می‌تواند به شما این امکان را بدهد که یک استراتژی بازاریابی ایمیلی خوب با کمک ROI ایجاد کنید.

طراحی و راه اندازی کمپین بدون دردسر با استفاده از میل چیمپ (Mailchimp)

این ابزار کاملا ساده بود و هیچ نیازی به تخصص HTML، CSS، جاوا اسکریپت یا PHP برای ایجاد کمپین های ایمیل سفارشی در Mailchimp نیست. Mailchimp دارای یک وب ساز WYSIWYG با کاربری آسان است که به شما امکان می دهد کمپین های خود را از ابتدا بدون نیاز به دانش کدنویسی توسعه دهید.

شما می‌توانید از طریق طرح‌ بندی‌های آماده اولیه و فهرستی از ویژگی‌ها برای کمپین‌های ایمیلی مختلف خود کاملا بصورت گرافیکی انتخاب کنید. علاوه بر طرح‌بندی انتخابی خود، می‌توانید از طیفی از تم‌ها برای ایمیل‌های خود بدون نیاز به طراحی (کدنویسی) استفاده کنید.

با استفاده از میلچیمپ Mailchimp شما میتوانید برای تمامی رویداد ها و اهداف خود تم ارائه کنید. همچنین می توانید انواع تم های آماده برای ایمیل های بازاریابی و معاملاتی خود را بصورت آنلاین دریافت کنید.

شما این فرصت را خواهید داشت که اگر یک فرد توسعه دهنده وب داخل سازمانی برای وبسایت خود ندارید در مناسبت هایی مانند رویدادها، تعطیلات، خبرنامه ها، اعلان ها و هشدارها یک ایمیل با مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

و شما با استفاده از ابزار میلچیمپ بدون نیاز به توسعه دهنده وب، میتوانید الگوهای ایمیل سفارشی داشته باشید. یک قالب سفارشی با کدنویسی منحصر به فرد ایجاد کنید

یک قالب سفارشی با کدنویسی منحصر به فرد ایجاد کنید

می توانید با استفاده از کد HTML خود یک قالب Mailchimp با طراحی سفارشی از ابتدا همانطور که مناسب کسب و کار شماست بسازید.

Mailchimp همچنین انتقال کد HTML را به سازنده سفارشی خود بسیار آسان کرده است. شما به سادگی می توانید کد را چسبانده و طرح را اجرا کنید.

همچنین می‌توانید فایل فشرده کد HTML قالب سفارشی خود را وارد کنید یا آن را مستقیماً از وب‌سایت بیاورید و آن را در یک طرح در Mailchimp پردازش کنید.

اتوماسیون ایمیل برای تجربه بهتر مشتری

ویژگی‌های خودکار و شهودی بودن یکی از بزرگترین دلایل موفقیت Mailchimp به عنوان یک پلت فرم بازاریابی ایمیلی است.

آنها به شما اجازه می دهند کل سفر مشتری را از طریق محرک های اتوماسیون آن ترسیم کنید. علاوه بر این، ویژگی اتوماسیون فقط مختص ایمیل های بازاریابی نیست.

همچنین می‌توانید برای ایمیل‌های تراکنشی، تبلیغات گوگل، اینستاگرام و فیس‌بوک، کارت‌پستال‌ها و کوپن‌ها برنامه ریزی کنید تا بصورت خودکار برای شما عملیات دلخواه را پیاده سازی کند.

ویژگی اتوماسیون (خودکار بودن) ابزار Mailchimp در مورد سفارشی کردن تجربه کاربر و برآورده کردن نیازهای بازاریابی تجارت شما هدفمند شما بدون نیاز به تعداد زیادی از نمایندگان بازاریابی است.

خواه در مورد ارسال یادآوری به کاربران در مورد سبدهای رها شده آنها باشد یا ارائه تخفیف به مشتریان در روز تولد آنها، می توانید ایمیل های مرتبط را بدون نوشتن و ارسال هر ایمیل به صورت جداگانه به گروه های هدف مربوطه ارسال کنید.

ویژگی اتوماسیون برای Mailchimp برای سازمان‌هایی که فهرست تماس‌های بزرگی دارند اما نیروی کار بسیار محدودی دارند بسیار مفید است.

سازنده سفر مشتری

سازنده سفر مشتری یکی از مفیدترین موارد اضافه شده اخیر به اتوماسیون Mailchimp است.

این قابلیت اساساً کسب و کارها را قادر می سازد تا یک قیف فروش خودکار مبتنی بر ایمیل ابداع کنند. شما می توانید بر اساس محرک های مختلف و نحوه پاسخ گیرندگان به ایمیل های قبلی، قیف فروش خود را طراحی کنید.

صفحات فرود سفارشی را برای CTRهای بالا با هم قرار دهید

هدف بسیاری از ایمیل های بازاریابی این است که گیرندگان کلیک کنند و در صفحه فرود قرار بگیرند.

هدف این است که سرنخ ها را به مشتریان بالقوه و مشتریان بالقوه را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنیم. در Mailchimp، می توانید کمپین های ایمیل سفارشی و همچنین صفحات فرود سفارشی مناسب کسب و کار خود را ایجاد کنید.

می‌توانید بصورت سفارشی تم‌هایی را برای تولید سرنخ، رشد فهرست، ارتقای محصول و پذیرش پرداخت انتخاب کنید و آن را مطابق با محصولات/خدمات و زمینه بازاریابی خود تنظیم کنید.

نتیجه

Mailchimp، با تمام اتوماسیون، سفارشی‌سازی و ویژگی‌های هوشمندش، می‌تواند ثابت کند که یک تغییر دهنده بازی برای سازمان‌هایی است که تلاش می‌کنند از بازاریابی ایمیلی استفاده کنند.

می‌توانید با یک حساب Mailchimp رایگان شروع کنید و با افزایش نیازهای بازاریابی خود به برنامه‌های پرمیوم بروید.

اگر فکر می کنید که در حال حاضر چیزهای زیادی در بشقاب خود دارید و نمی توانید از این پلت فرم اتوماسیون بازاریابی ایمیلی نهایت استفاده را ببرید، می توانید از تجربیات توسعه دهندگان شرکت ما استفاده کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا