طراحی سایت طراح-سایت.com

اطلاعات رتبه الکسا سایت طراح سایت دات کام

 

طراح سایت هشت خرداد نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت طراح-سایت.com در سه ماهه اخیر صد و پنجاه و سه هزار و چهار صد و چهل و چهار می باشد.این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش دویست و ده هزار و سیصد و سی بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود پنجاه و شش هزار و هشت صد و هشتاد و شش واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 93.5% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه پنج هزار و سیصد و ده را کسب کرده است.

 

[ux_image id=”7370″]

کلمات کلیدی سایت طراح-سایت.com

 

سایت طراح-سایت.com با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

 1. طراحی سایت اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفتاد و شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است ده می باشد.
 2. طراحی سایت تهران دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است یازده می باشد.
 3. طراح سایت سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است بیست و نه می باشد.
 4. طراحی وب سایت چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سه می باشد.
 5. طراحی سایت در تهران پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است شش می باشد.
 6. طراحی سایت تهران ششمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سی و شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است هفتاد و یک می باشد.
 7. طراحی سایت ارزان در تهران هفتمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سی و دو  و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است شصت و چهار می باشد.
 8. طراحی سایت در کرج هشتمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سی و یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صد و بیست و دو  می باشد.
 9. طراحی سایت در تهران نهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سی و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است شصت و دو  می باشد.
 10. طراحی سایت در ارومیه دهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ چهل و یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سی و دو  می باشد.
 11. طراحی سایت آنالیز سئو سایت یازدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ چهل و شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و هفت می باشد.
 12. طراحی سایت سایت سازان دوازدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ شانزده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است بیست می باشد.
 13. طراحی سایت b2b سیزدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ چهل و شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است پنجاه و سه می باشد.
 14. طراحی اپلیکیشن در اصفهان چهاردهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سی و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سی و سه می باشد.
 15. پی سی کلاس پانزدهیمن کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سی می باشد.
 16. شبکه ، پشتیبانی شبکه ، طراحی سایت و سئو ، برنامه نویسی ، it inc شانزدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سی و هشت می باشد.
 17. سایت طراح سایت هفدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ ده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و هشت می باشد.
 18. طراحی سایت هجدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سیزده می باشد.
 19. طراحی سایت تهران نزدهمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ نود و چهار و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صفر می باشد.
 20. طراح سایت بیستمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هشت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صفر می باشد.
 21. طراحی وب سایتکلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صفر می باشد.
 22. طراحی سایت در تهرانکلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفتاد و شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است یک می باشد.

 

رقبای سایت طراح-سایت.com

 • سایت iransite.com با رتبه الکسا سی و پنج و رتبه هم پوشانی هفتاد و یک اولین رقیب سایت xn—-ymcbmmwr1a16k.com محسوب می شود.
 • سایت 3sotweb.com با رتبه الکسا سی و پنج و رتبه هم پوشانی شصت و چهار دومین رقیب سایت xn—-ymcbmmwr1a16k.com محسوب می شود.
 • سایت sitecode.ir با رتبه الکسا سی و پنج و رتبه هم پوشانی صد و بیست و دو  سومین رقیب سایت xn—-ymcbmmwr1a16k.com محسوب می شود.
 • سایت webone.co با رتبه الکسا سی و پنج و رتبه هم پوشانی شصت و دو  چهارمین رقیب سایت xn—-ymcbmmwr1a16k.com محسوب می شود.
 • سایت npco.net با رتبه الکسا سی و پنج و رتبه هم پوشانی سی و دو  پنجمین رقیب سایت xn—-ymcbmmwr1a16k.com محسوب می شود.

 

ورودی های سایت طراح-سایت.com

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط نود و چهار درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

[ux_image id=”7371″]
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا