اطلاعات الکسا سایت webpul.net

اطلاعات رتبه الکسا سایت webpul.net

در تاریخ چهار خرداد هزار و سیصد و نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت webpul.net در سه ماهه اخیر هشتاد و چهار هزار و دویست و دوازده می باشد. این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش نه صد و هفتاد و شش هزار و چهار صد و سی بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود هشت صد و نود و دو  هزار و دویست و هجده واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 100.0% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه یک هزار و صد و شصت را کسب کرده است.

کلمات کلیدی سایت webpul.net

سایت webpul.net با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

  1. وب پول ایرانیان اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هشتاد و هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است بیست و هفت می باشد.
  2. webpul.net دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است نود و شش می باشد.
  3. webpul سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ دو  و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهارده می باشد.
  4. تمامی حقوق سیستم محفوظ می باشد. طراحی و برنامه نویسی : پویا وب ایران چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صفر و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است پنج می باشد.
  5. وب پول پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ صفر و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است یک می باشد.

رقبای سایت webpul.net

  • سایت salamatfars.ir با رتبه الکسا شصت و پنج و رتبه هم پوشانی صد و پنجاه و نه اولین رقیب سایت webpul.net محسوب می شود.
  • سایت onlinecode.ir با رتبه الکسا شصت و پنج و رتبه هم پوشانی هفتاد دومین رقیب سایت webpul.net محسوب می شود.
  • سایت vincoshop.ir با رتبه الکسا شصت و پنج و رتبه هم پوشانی صد و بیست و یک سومین رقیب سایت webpul.net محسوب می شود.
  • سایت behinashop.ir با رتبه الکسا شصت و پنج و رتبه هم پوشانی هفتاد چهارمین رقیب سایت webpul.net محسوب می شود.
  • سایت itmina.com با رتبه الکسا شصت و پنج و رتبه هم پوشانی دویست و پانزده پنجمین رقیب سایت webpul.net محسوب می شود.

ورودی های سایت webpul.net

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط سه درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا