اطلاعات الکسا سایت iranwebsite.pro

اطلاعات رتبه الکسا سایت iranwebsite.pro

در تاریخ شش خرداد هزار و سیصد و نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت iranwebsite.pro در سه ماهه اخیر صد و پنجاه و چهار هزار و هشت صد و پنجاه می باشد. این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش هفتصد و چهار هزار و ششصد و یازده بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود پانصد و چهل و نه هزار و هفتصد و شصت و یک واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 99.8% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه دو  هزار و سیصد و بیست را کسب کرده است.

کلمات کلیدی سایت iranwebsite.pro

سایت iranwebsite.pro با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

  1. ایران وبسایت اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفتاد و هشت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهار می باشد.
  2. ایران وبسایت iranwebsite.pro دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ ده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صد می باشد.
  3. iranwebsite.pro سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ هفت و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صد می باشد.
  4. ایران وبسایت iranwebsit چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است دوازده می باشد.
  5. iranwebsiteایران وبسایت پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است پانزده می باشد.

رقبای سایت iranwebsite.pro

  • سایت vincoshop.ir با رتبه الکسا شصت و چهار و رتبه هم پوشانی صد و پانزده اولین رقیب سایت iranwebsite.pro محسوب می شود.
  • سایت itmina.com با رتبه الکسا شصت و چهار و رتبه هم پوشانی دویست و یک دومین رقیب سایت iranwebsite.pro محسوب می شود.
  • سایت salamatfars.ir با رتبه الکسا شصت و چهار و رتبه هم پوشانی صد و پنجاه و نه سومین رقیب سایت iranwebsite.pro محسوب می شود.
  • سایت webpul.net با رتبه الکسا شصت و چهار و رتبه هم پوشانی هشتاد و دو  چهارمین رقیب سایت iranwebsite.pro محسوب می شود.
  • سایت forkala.com با رتبه الکسا شصت و چهار و رتبه هم پوشانی صد و بیست پنجمین رقیب سایت iranwebsite.pro محسوب می شود.

ورودی های سایت iranwebsite.pro

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط چهل و چهار درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا