اطلاعات الکسا سایت ctmehr.com

اطلاعات رتبه الکسا سایت ctmehr.com

در تاریخ بیست و پنج خرداد هزار و سیصد و نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت ctmehr.com در سه ماهه اخیر سیصد و بیست و شش هزار و دویست و پنجاه و سه می باشد. این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش چهار صد و پنجاه و شش هزار و دویست و سی بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود صد و بیست و نه هزار و نه صد و هفتاد و هفت واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 100.0% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه بیست و یک هزار و ششصد و بیست و شش را کسب کرده است.

کلمات کلیدی سایت ctmehr.com

سایت ctmehr.com با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

 1. گز کرمانی اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ دو  و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سه می باشد.
 2. برنج پاکستانی طبیعت دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ دو  و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است هفت می باشد.
 3. جام شیرین شهد یزد سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سی و سه می باشد.
 4. چرخ گوشت نانیوا مدل g35 چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهار می باشد.
 5. درفک آی تی پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است بیست و سه می باشد.

رقبای سایت ctmehr.com

 • سایت
  rahak.com

  با رتبه الکسا بیست و سه و رتبه هم پوشانی هشتاد و پنج اولین رقیب سایت ctmehr.com محسوب می شود.

 • سایت
  beheshtstore.ir

  با رتبه الکسا بیست و سه و رتبه هم پوشانی چهار صد و سی و چهار دومین رقیب سایت ctmehr.com محسوب می شود.

 • سایت
  shahrmart.ir

  با رتبه الکسا بیست و سه و رتبه هم پوشانی سیصد و هفده سومین رقیب سایت ctmehr.com محسوب می شود.

 • سایت
  iranniiaz.ir

  با رتبه الکسا بیست و سه و رتبه هم پوشانی دویست و شصت و دو  چهارمین رقیب سایت ctmehr.com محسوب می شود.

 • سایت
  salmankala.ir

  با رتبه الکسا بیست و سه و رتبه هم پوشانی چهار صد و چهل و سه پنجمین رقیب سایت ctmehr.com محسوب می شود.

ورودی های سایت ctmehr.com

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط نود و یک درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا