نکات مهم در نوشتن رپورتاژ

نکات مهم و کلیدی در انتشار رپورتاژ

نکات مهم رپورتاژ و دایرکتوری مقاله یکی از موثرترین روش ها برای به دست آوردن حجم ترافیک بیشتر در طراحی سایت شما و همچنین دریافت رتبه بالاتر در SERP است. همچنین این امکان را برای کسب و کار شما فراهم می کند که بک لینک بسازید و رتبه سایت را بالا ببرید. در مورد قرار دادن لینک ها، اکثر منابع برای رپورتاژ ها و وبلاگها فقط اجازه قرار دادن پیوند در جعبه منبع را می دهند. این جعبه حاوی اطلاعات نویسنده، وب سایت و کسب و کار شما هستند. برخی دایرکتوری های دیگر به شما اجازه می دهند که این بک لینک ها را در رپورتاژ های خود بگنجانید.

اگرچه هیچ قانون مشخصی در مورد بک لینک وجود ندارد و بسته به سایت مورد نظر، نکات مختلفی برای نوشتن مقاله وجود دارد. با این حال، نکات این مقاله به شما در گنجاندن پیوندها در مقالات کمک می کند.

ساخت سایت

از انکر تکست استفاده کنید اما از URL های مستقیم در رپورتاژ، نه!

یکی از مهم ترین نکات نوشتن رپرتاژ، این است که بک لینک ها را به جای لینک های مستقیم (URL) در بدنه مقاله به صورت هایپرلینک قرار دهید. این باعث می شود متن بهتر جریان یابد و اطلاعات شما با URL قطع نشود. این کار خواندن مقاله را آسان تر می کند. همچنین باید یک کلمه کلیدی برای هر یک از انکر تکست ها انتخاب کنید. زیرا به جستجوی مقاله در موتورهای جستجو کمک می کند.

از نکات مهم رپورتاژ، استفاده نکردن از لینک های زیاد در یک رپورتاژ است

شاید یکی از مهمترین نکات نشوتن رپورتاژ استفاده از چند لینک باشد! اما نه خیلی زیاد. بک لینک های بیش از حد باعث می شود که مقاله برای خوانندگان خسته کننده و برای موتور جستجو مانند هرزنامه به نظر برسد. بنابراین، تعداد لینک های موجود در مقاله را به حداقل برسانید. این نکته تضمین می کند که پیوندها با طول مقاله متعادل هستند. هدف اصلی رپورتاژ ارائه اطلاعات به خواننده و کشاندن اوبه سایت اصلیريال یعنی سایت شما است. انتشار لینک یک هدف اولیه نیست بلکه یک هدف فرعی برای کسب ترافیک بیشتر است.

فقط پیوندهای مرتبط را در رپرتاژ اضافه کنید

سومین نکته مهم نوشتن رپورتاژ این است که فقط از لینک ها و منابع مرتبط استفاده کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که متن به خوبی جریان می یابد و پیوندها به راحتی درج می شوند. شما نمی خواهید طوری به نظر برسد که گویی پیوندها به طور تصادفی انتخاب و درج شده اند. همچنین شما نمی خواهید که رپرتاژ بیش از حد شبیه به متن تبلیغاتی برای فروش باشد. این ممکن است منجر به رد مقاله توسط خوانندگان شود.

نکات مهم در ارائه رپرتاژ
نکات مهم برای نوشتن رپرتاژ

برای هر پیوند، از یک انکر تکست متفاوت استفاده کنید

پس از تعیین لینک هایی که در مقاله استفاده خواهید کرد، یافتن انکر تکست های مناسب برای شما ضروری است. یک کلمه کلیدی و همچنین سایر کلمات مرتبط با موضوع را انتخاب کنید و مطمئن شوید که عبارت متفاوتی را برای هر یک از پیوندهایی که استفاده می شود انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود متن روان‌تر جریان پیدا کند و تنوعی به مقاله بیافزاید.

هر لینک در رپورتاژ باید خواننده را به صفحه متفاوتی برساند

آخرین نکته از این نکات نوشتن رپورتاژ این است که صفحات مختلف را برای پایبندی به هر یک از انکر تکست ها انتخاب کنید. شما می خواهید که هر یک از پیوندها کاربران را به صفحه دیگری در وب سایت بیاورند. این نکته بهینه سازی لینک ها و سئو خارجی را تضمین می کند.

نکات مهم رپورتاژ در پلتفرم های مختلف

بعد از اینکه هر یک از نکات را در نظر گرفتید، ایجاد کپی با استفاده از بک لینک و متن بدنه آسان است. پس از تهیه کپی، باید فهرست پلتفرم های رپورتاژ خود را مشخص کنید که می‌خواهید رپرتاژ را به آن ارسال کنید. چندین دایرکتوری و پلتفرم اجازه انتشار بک لینک را می دهند. از جمله:

با استفاده از یک موتور جستجو، می توانید فهرست های اضافی را پیدا کنید و با دستورالعمل های مربوط به ارسال رپورتاژ در آن، آشنا شوید. این امر باعث می شود که مقالات ارسالی رد نشوند.

یادگیری روش نوشتن رپورتاژ
برای نوشتن رپورتاژ از کجا و چکونه شروع کنم؟
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا