اطلاعات الکسا سایت recharge24.ir

اطلاعات رتبه الکسا سایت recharge24.ir

در تاریخ چهار خرداد هزار و سیصد و نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت recharge24.ir در سه ماهه اخیر صد و هشتاد و پنج هزار و هشت صد و چهل و یک می باشد. این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش هشت صد و نود و دو  هزار و ششصد و پنجاه و شش بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود هفتصد و شش هزار و هشت صد و پانزده واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 100.0% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه پنج هزار و هشت صد و هفتاد و هشت را کسب کرده است.

کلمات کلیدی سایت recharge24.ir

سایت recharge24.ir با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

  1. خرید شارژ سیم کارت خارجی recharge24.ir اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سی و یک و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است هفتاد و هشت می باشد.
  2. خرید شارژ سیم کارت خارجی دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ بیست و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است یک می باشد.
  3. recharge24.ir سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ پانزده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و هشت می باشد.
  4. recharge24.ir خرید شارژ سیم کارت خارجی چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ سیزده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است شصت و نه می باشد.
  5. recharge24خرید شارژ سیم کارت خارجی پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ شش و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است چهل و چهار می باشد.

رقبای سایت recharge24.ir

  • سایت upvc-star-win.com با رتبه الکسا پنجاه و یک و رتبه هم پوشانی صد و سی و پنج اولین رقیب سایت recharge24.ir محسوب می شود.
  • سایت forkala.com با رتبه الکسا پنجاه و یک و رتبه هم پوشانی صد و بیست و یک دومین رقیب سایت recharge24.ir محسوب می شود.
  • سایت behinashop.ir با رتبه الکسا پنجاه و یک و رتبه هم پوشانی هفتاد سومین رقیب سایت recharge24.ir محسوب می شود.
  • سایت instamarket.org با رتبه الکسا پنجاه و یک و رتبه هم پوشانی صد و بیست و شش چهارمین رقیب سایت recharge24.ir محسوب می شود.
  • سایت chasbbaran.com با رتبه الکسا پنجاه و یک و رتبه هم پوشانی نود و پنج پنجمین رقیب سایت recharge24.ir محسوب می شود.

ورودی های سایت recharge24.ir

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط نود و یک درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا