اطلاعات الکسا سایت baharmod.ir

اطلاعات رتبه الکسا سایت baharmod.ir

در تاریخ چهار خرداد هزار و سیصد و نود و نه میانگین رتبه کل الکسا سایت baharmod.ir در سه ماهه اخیر دویست و هشتاد و سه هزار و نه صد و هشتاد و سه می باشد. این در صورتی است که رتبه این سایت در نود روز پیش نه صد و نود و دو  هزار و پانصد و پنجاه و نه بوده که در مقایسه با نود روز پیش حدود هفتصد و هشت هزار و پانصد و هفتاد و شش واحد افزایش پیدا کرده است که افزایش رتبه چشمگیری در میان رقبای خود داشته است.

بیشترین کلیک این سایت از کشور ایران با میانگین 100.0% می باشد که در میان سایت های این کشور رتبه سی و نه هزار و ششصد و چهل و هشت را کسب کرده است.

کلمات کلیدی سایت baharmod.ir

سایت baharmod.ir با کلمات کلیدی زیر بیشترین بازدید را از سرچ گوگل یا دیگر ورودی های سایت دارد:

  1. آموزشگاه خیاطی baharmod.ir اولین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ چهل و نه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صد می باشد.
  2. baharmod.ir دومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ نونزده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است نود و نه می باشد.
  3. آموزشگاه خیاطی baharmod سومین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ ده و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است سی و یک می باشد.
  4. baharmodآموزشگاه خیاطی چهارمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ نه و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است بیست و دو  می باشد.
  5. آموزشگاه خیاطی پنجمین کلمه کلیدی این سایت می باشد با میانگین ترافیک سرچ پنج و درصد کل جستجوهای این کلمه کلیدی که به این وب سایت ترافیک ارسال کرده است صفر می باشد.

رقبای سایت baharmod.ir

  • سایت mehranicam.com با رتبه الکسا پنجاه و شش و رتبه هم پوشانی دویست و هفده اولین رقیب سایت baharmod.ir محسوب می شود.
  • سایت izmirbama.com با رتبه الکسا پنجاه و شش و رتبه هم پوشانی صد و هجده دومین رقیب سایت baharmod.ir محسوب می شود.
  • سایت aradinprint.ir با رتبه الکسا پنجاه و شش و رتبه هم پوشانی صد و شصت و سه سومین رقیب سایت baharmod.ir محسوب می شود.
  • سایت mqodosi.ir با رتبه الکسا پنجاه و شش و رتبه هم پوشانی هفتاد و سه چهارمین رقیب سایت baharmod.ir محسوب می شود.
  • سایت pishtazpump.com با رتبه الکسا پنجاه و شش و رتبه هم پوشانی دویست و شصت و سه پنجمین رقیب سایت baharmod.ir محسوب می شود.

ورودی های سایت baharmod.ir

وروردی های این سایت از طریق سرچ گوگل به طور متوسط نود و هفت درصد بوده و بقیه ورودی های این سایت از طریق شبکه های اجتماعی، ورود مستقیم از طریق یو آر ال و غیره می باشد که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا